Genel 

Ielts Hazırlık Programı

IELTS HAZIRLIK PROGRAMI İÇERİĞİ

Ielts Hazırlık Programı Hakkında Bilgi

1 – Ielts Hazırlık Programı ( Bir Kişilik Özel Ielts Hazırlık Programı
2 – 
Ielts Hazırlık Programı ( 4 Kişilik Gruplarla Ielts Hazırlık Programı )

Ielts Hazırlık Programı: Kişiye özgü hazırlanmış sınav başarısına odaklı IELTS HAZIRLIK PROGRAMLARINDA yer alarak IELTS sorununu çözebilirsiniz. Öğretilen IELTS sınav çözüm teknikleri ve verilen  başarı odaklı IELTS hazırlık programı  eğitimiyle artık IELTS de başarılı olmak hayal değil. Gerçek IELTS hazırlık programında  IELTS eğitmenlerinin gözetiminde hazırlanılan IELTS sınavı, eskisine göre anlaşılması ve başarı sağlanması daha kolay bir sınav haline dönüştü. IELTS hazırlık programı içindeki  başarı odaklı, kişiye özgü IELTS hazırlık programında yer alın.

1 – IELTS HAZIRLIK PROGRAMI ( BİR KİŞİLİK ÖZEL  IELTS HAZIRLIK PROGRAMI ): IELTS hazırlık programı  birebir olarak daha çok, Ielts sınavında yüksek bir score elde etmek zorunda olan aday öğrenciler için uygulanan bir yöntemdir. Bu yolla , aday öğrenci tüm eksikliklerini bire bir IELTS hazırlık  programı alarak giderebilir. ve istediği amaca ulaşabilir. Bu IELTS hazırlık programı yöntemiyle, adaya IELTS hazırlık programında kaç ders verilmesi gerektiği adayın İngilizce seviyesi ve sınavda elde etmek zorunda olduğu score a göre belirlenir ve IELTS hazırlık programı uygulanır. IELTS hazırlık programında, aday öğrenci eğitim alacağı gün ve saatleri kendi yaşam düzenlerine uygun bir biçimde kendi belirleme hakkına sahiptir.

2 – IELTS HAZIRLIK PROGRAMI ( 4 Kişilik Gruplarla IELTS HAZIRLIK PROGRAMI): IELTS hazırlık programı içeriğinde yer verilen ve gruplarda uygulanan IELTS hazırlık programı , seviyeleri olabildiği kadar bir birine yakın olan, 4 kişiden oluşmuş  homojen gruplarda bire bir özel ders kalitesinde ve niteliğinde uygulanır. Grupların IELTS hazırlık programında 4 kişi olması, tamamen bire bir özel IELTS hazırlık programının ders kalitesine ulaşmak için uygulanan bir karardır. Böylece, grup içinde IELTS hazırlık programı  eğitimi alan aday öğrenciler, sayıca az olduklarından bire bir özel IELTS hazırlık programının  özelliğine çok yakın eğitim alabilir.


Ielts Hazırlık ProgramıIELTS HAZIRLIK PROGRAMI için NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ

  • Aday öğrenci, IELTS hazırlık programı içeriğinde arzu ettiği taktirde, yeterli olmadığına inandığı sadece bir bölüm için de IELTS hazırlık programı  alabilir.
  • IELTS hazırlık programının  uygulama aşamasında, IELTS  sınavını kolaylaştırıcı sınav teknikleri eğitimi de verilir.
  •  IELTS hazırlık programı konusunda uzmanlaşmış deneyimli eğitmenler aracılığı ile gerçekleştirilir.
  • IELTS hazırlık programında, Ielts sınavında sık kullanılan akademik kelimeler için, özel hazırlanmış kelime alıştırmaları verilerek, aday öğrencinin kelime haznesinin gelişimine katkı sağlanır.
  • IELTS hazırlık programında  ESSAY YAZIMI  için özel hazırlanmış model kalıplar ile writing eğitimi verilir.

Diğer Yazılar

Leave a Comment