Genel 

Ielts Kursları

IELTS KURSLARI PROGRAMI

Ielts Kursları Program İçeriği

1 – Ielts Kursları ( Birebir Özel Ielts Kursları)
2 – Ielts Kursları ( 4 Kişiden oluşturulan Gruplarla Ielts Kursları)

1 – IELTS KURSLARI (BİREBİR ÖZEL IELTS KURSLARI ): IELTS kursları organizasyonlarında düzenlenen IELTS kursları ile ilgili departmanlarda verilen bireysel ve özel IELTS kursları sürecinde, daha çok; sınavdan yüksek bir skorla ayrılmak isteyen ve bu amaçla   programa bireysel olarak özel IELTS  kursları almak amacı ile  kayıt yaptıranlar, IELTS kursları  programının hangi günlerde ve hangi saatlerde uygulanması gerektiğine  kendi, karar verir ve IELTS kursları programının  yapılacağı gün ve tarihleri kendi bizzat belirler. Bu şekilde, IELTS kursları eğitim merkezindeki günlük yaşamına devam ederken gereksinim duyduğu  özel   IELTS kursları  programlarında  da yer alabilir.

2 – IELTS KURSLARI( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla IELTS KURSLARI ): IELTS kursları  dalındaki IELTS kursları kategorisinde IELTS sınavı hakkında bir bilgisi olmayan, yaşamında bu sınava ilk kez katılacak öğrencilerin rağbet ettiği bu tür IELTS kursları  programlarına kayıt yaptıran öğrenciler arasından seçilen   seviyeleri bir birine denk olan 4 öğrenciden kurulmuş  gruplara katılarak IELTS sınavında başarılı olmak artık IELTS kurslarında uyguladığımız yeni  sistemlerle daha kolay.

IELTS kursları seminerlerinde  IELTS kurslarına bağlı olarak verilen eğitimlerde organize edilen IELTS kursları sürecinde, bu kolaylığın oluşması ve uygulama alanı bulabilmesi  amacı ile, grupları oluşturan öğrenci sayısı 4 öğrenci olarak belirlenmiş ve programlar 4 kişiye uygun bir biçimde düzenlenmiştir. Zira, son zamanlarda yurt dışı ülkelerde yapılan en son araştırmalara göre, 4 kişi ile yapılan IELTS kursları  4 den fazla daha kalabalık gruplarla yapılan IELTS kurslarına kıyasla daha başarılı olmakta ve daha iyi sonuçlar elde edilmektedir.

IELTS kursları  departmanlarındaki   IELTS kursları  öğretilerinde uygulanan IELTS kursları  panellerinde grupları oluşturan öğrenci sayısı 4 öğrenci olarak belirlendiğinde, eğitmen her öğrenci ile daha yakından ilgilenme fırsatı bulmakta ve iletişimin de daha rahat bir biçimde kurulması ile IELTS kurslarında daha iyi sonuçlar elde edilmektedir.

 NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ

  • IELTS kursları birimlerimizdeki IELTS kursları bünyesinde düzenlenen ve  öğrencilere uygulanan bu IELTS kursları  programına kayıt olan  öğrencilere onları IELTS kurslarına  bağlayan bir özelliği olan ve beğenmedikleri her hangi bir durumda ayrılmalarına engel olan ”  SENET ”  yapılmaz.
  • Akademik bir sınav olan bu tür bir uluslar arası sınavda  başarılı olabilmek için çok sayıda yüksek seviyede kullanılan ve geçerli olan kelime bilgisine sahip olmak gerekir. Bu konuda yılların deneyimine ve bilincine sahip olarak IELTS kursları ile ilgili öğretilerde  özel hazırlanmış akademik kelime alıştırmaları öğrencilere verilir ve alıştırmaların tümünün eksiksiz bir biçimde tamamlanması IELTS kurslarında öğrencilerden istenir.

Diğer Yazılar

Leave a Comment