Ielts Kursu

IELTS KURSU PROGRAMI

Ielts Kursu Programı İçeriği

1 – IELTS Kursu ( Birebir – Özel IELTS Kursu )
2 – IELTS Kursu ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla IELTS Kursu)

 

Ielts Kursu1 – IELTS Kursu ( Birebir – Özel ielts Kursu ): IELTS kursu platformunda yer alan IELTS kursu öğretilerinde verilen bu tür birebir özel IELTS kursu programları özellikle, IELTS sınavından yüksek bir skor elde etmek veya IELTS sınavında kesinlikle başarılı olmak   zorunda olanların tercih ettiği, içeriğindeki tüm bilgi, özellik, IELTS atlama ve çözüm teknikleri ile  öğrencinin sınavda elde etmek istediği her türlü bilgi ve açıklamaları yapısında barındıran, akademik kelimeler konusunda öğrencinin noksan olan taraflarını özel önlemlerle tamamen kapatan ve onu kelimeler konusunda güçlendiren, öğrencinin çalışmalar sırasında bu düzenlemenin ayrıntı, incelik ve özelliklerini öğrenmesi sonucu onun moralini yükselten ve mutlaka IELTS sınavında başarılı olacağına  inandıran düzenlemelerin uygulandığı  özel IELTS kursu alma şeklidir.

Zira, IELTS kursu departmanlarında IELTS kursu eğitimi veren özel bölümlerimizde, teke tek  tarzda düzenlenen  özel IELTS kursu ile IELTS sınavında yüksek skor elde etmenin tek yolu, sorulan soruların ayrıntılarında gizlidir ve bu ayrıntıları anlamak ve özümsemek içinde özel IELTS kursu almak ve her ayrıntının ince, ince araştırılması için yeterli zamanın olduğu bu tür IELTS kursunu tercih etmek gerekir.

IELTS kursu kampüslerinde IELTS kursları kapsamında düzenlenen eğitimlerde, oluşturulan IELTS kursunu  almak isteyenler, bu programın uygulanmasını istediği tarihleri ve saatleri kendi belirleme hakkı kazanır. Bu şekilde, öğrencinin özel yaşamında bir değişiklik yapması gerekmez. Hem ihtiyacı olan  IELTS kursunu  alır hemde normal yaşamına devam eder.

2 – IELTS Kursu ( 4 kişiden oluşturulan gruplarla IELTS Kursu ): Son yılların en çok eleştirilen sistemlerinden bir olan  kalabalık gruplarla yapılan IELTS kurslarının  çözümü IELTS kursu  ile ilgili seminerlerde az sayıda ki  grupları oluşturan öğrenci sayısını azaltmakla bir şekle sokuldu. Artık,  seviye açısından  bir birine çok yakın olan 4 öğrencinin bir araya getirilmesi ile kurulan gruplara katılarak da IELTS  kursu alınabilir.

IELTS kursu seminerlerinde IELTS kursu eğitimi veren sınıflarda  düzenlenen IELTS kurs programlarında, grup sayısının 4 kişiden oluşması ve 4 kişi ile sınırlandırılması bir rastlantı değildir. Bilinçli bir seçim ve tercihtir. Öğrenci amaçlarının ön plana alındığı, her başı sıkıştığında öğrencinin baş vurabileceği ve bilgi alacağı, sınavda yüksek bir skor alınabilmesi veya sınavın mutlaka başarılması için özel önlemlerin alındığı ve sayısı en çok  4 öğrenciden oluşturulan küçük gruplara uygulanan IELTS kursu programlarının  eşliğinde verilen IELTS kursu çok başarılı sonuçlar vermektedir.   Ayrıca, IELTS kursu  sürecinde, IELTS kursunu  veren eğitmen grubu oluşturan öğrenci sayısı az olduğundan herkesle ayrı, ayrı ilgilenebilir.