Genel 

Ielts Kursu

IELTS KURSU PROGRAMI

Ielts Kursu Program İçeriği

1 – Ielts Kursu ( Birebir – Özel ielts Kursu )
2 – Ielts Kursu ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla Ielts Kursu)

1 – IELTS KURSU (BİREBİR ÖZEL IELTS KURSU )  : IELTS kursu merkezindeki IELTS kursu öğretilerinde düzenlenen  IELTS kursu programına özel IELTS kursu almak üzere katılmak isteyen aday öğrencilere özgü bir öncelik verilir. Bu önceliğe göre, IELTS kursuna  katılan aday öğrenci, IELTS kursu programının uygulanacağı zamanı kendi belirler. Hatta, gün ve saatleri bile belirleyerek, IELTS kursuna  katılımdan ötürü günlük yaşamında meydana gelebilecek olan aksaklıkların önüne  geçer. Kaç derslik bir IELTS kursu programı ile başarılı olabileceği konusunda, seviyesine ve sınavda almak istediği skora göre, IELTS kursunda uzmanlar kurulu karar verir ve ” kişiye özgü IELTS kursu ” başlar.

2 – IELTS KURSU ( 4 kişiden Oluşturulan Gruplarla IELTS KURSU ): IELTS kursu ana merkezlerinde hizmet veren IELTS kursu  birimlerindeki IELTS kursu panellerinde, 4 seviyesi bir birine denk olan öğrenciden oluşturulan gruplara katılarak eğitim alınabilir. Grup şeklinde verilen IELTS kursunda eğitimin kalitesi korunsun  ve fire verilmesin diye grubu oluşturan öğrenci sayısı 4 kişi ile sınırlanmıştır. Zira, 4 den fazla öğrenciden oluşan gruplarda, öğrenci soru sorabilme gibi bir haktan kalabalık nedeni ile yoksun kalır. Ayrıca, IELTS kursu eğitmeni grup kalabalık olunca IELTS kursunda herkesle yeteri kadar ilgilenemez ve iletişim kuramaz. Tüm bu aksaklıklar yüzünden IELTS kursunun kalitesi düşer. İşte biz tüm bunların önüne geçmek, kaliteli ve özgün bir eğitimin yer aldığı IELTS kursu programı uygulayabilmek adına, IELTS kursu eğitim birimlerimizdeki grubu oluşturan öğrenci sayısını 4 kişi ile sınırladık.

IELTS KURSU için NEDEN BİZİ SEÇMENİZ GEREK

  • Kurumda IELTS kursu verilen eğitime katılan kurs öğrencilerinin hiç birine ”  SENET “  yapılmaz. Öğrenci yapması gereken ödemeyi, kendi belirlediği tarihlerde taksitle yapar.
  • IELTS sınavında çok sayıda akademik kelime bilmeyen bir aday öğrencinin başarılı olması beklenemez. Bu nedenle başarılı olmada çok önemli bir etkiye sahip olan fazla sayıda akademik kelime bilme ” konusu, özel olarak hazırlanmış akademik kelimelerle ilgili alıştırmaların öğrencilere verilmesi ile çözülür. Bu evrede, öğrenciler IELTS kursunda çok yakından izlenir ve çalışmalar takip edilir. Çalışmayanlar hemen uyarılır.doğru
  • IELTS kursuna katılan aday öğrencilere, sınav bilgileri yanı sıra, sınavda soruları  yanıtlamasına ve daha hızlı hareket etmesine imkan sağlayan ” Ielts sınav çözüm teknikleri eğitimi ” de verilir.
  • IELTS kursu departmanlarında hazırlanan  IELTS kursu programlarında görev alan ve eğitim veren eğitmenlerin her biri gerçek birer IELTS kursu uzmanıdır.
  • Öğrenci isterse sadece tekbir bölüm için mesela sadece essay yazım eğitimi almak içinde IELTS kursuna  katılabilir.

Diğer Yazılar

Leave a Comment