Genel 

Ielts Kursu Beşiktaş

IELTS KURSU PROGRAMI BEŞİKTAŞ

Ielts Kursu Beşiktaş Hakkında Açıklama

1 – Ielts Kursu Beşiktaş ( Birebir Özel Ielts Kursu )
2 – Ielts Kursu Beşiktaş ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla Ielts Kursu )

1 – IELTS KURSU BEŞİKTAŞ (BİREBİR ÖZEL IELTS KURSU) : IELTS kursu Beşiktaş eğitim merkezindeki IELTS  Kursu Beşiktaş platformunda Ielts Kursu Beşiktaş birimlerinde kurs almak isteyenler için düzenlenen Ielts kursunu birebir özel olarak alan öğrenci, IELTS kursu Beşiktaş kursunun uygulanacağı gün ve saatleri belirleme önceliği  kazanır. Kazandığı bu öncelik aracılığı ile, özel yaşımını rahatlıkla yaşar ve kurs günlerini ve tarihlerini özel yaşamına göre düzenler.

 Ielts Kursu Beşiktaş departmanlarında tertip edilen IELTS kursu Beşiktaş seminerlerinde , alınması gereken Ielts ders sayısını  tespit etmek ve  Ielts Kursu Beşiktaş programını bu duruma göre düzenlemek için, öğrencinin sınavda almak istediği score ve İngilizce seviyesi göz önünde bulundurulur. IELTS kursu Beşiktaş eğitim merkezinde öğrencinin seviyesini belirlemek için özel hazırlanmış seviye tespit sınavı yapılır.

IELTS kursu Beşiktaş eğitim merkezinde tüm bu evrelerden sonra,  Ielts Kursu Beşiktaş programlarındaki uzmanlar kurulunun belirleyeceği sayıda kişiye özgü ielts kursu başlatılır.

2 – IELTS KURSU BEŞİKTAŞ  (  4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla IELTS KURSU): IELTS kursu Beşiktaş ana birimlerimizde Ielts Kursu Beşiktaş için yapılan organizasyonlarda ki  , IELTS kursu Beşiktaş eğitimlerinde seviyeleri eşit yada mümkün olduğu kadar bir birine yakın olan 4 öğrenciden oluşturulan gruplara katılarak kaliteli, etkili ve çağdaş bir IELTS kurs hazırlığı geçirmek olası.

 Ielts Kursu Beşiktaş etkinliklerinde organize edilen IELTS kursu Beşiktaş programlarında , grupları oluşturan 4 sayısı tesadüf sanılmamalı. . Yapılan bilimsek incelemeler sonucunda, IELTS kursu Beşiktaş eğitim merkezindeki 4 öğrenciden oluşturulan gruplarda verilen kurslarda elde edilen sonuçlar çok olumlu çıkmaktadır. Bu sebepten ötürü,  gruplar IELTS kursu Beşiktaş’ta 4 öğrenciden oluşur.

4 öğrencili bu gruplarda, öğrenci 4 den daha kalabalık olan gruplarda verilen kurslarda bulunmayan, ” soru sorabilme fırsatını ” bulur.

 Ielts Kursu Beşiktaş forumlarında ki  IELTS kursu Beşiktaş programını uygulayan eğitmen, öğrenci sayısı az olduğundan, her öğrenci ile ayrı, ayrı IELTS kursu Beşiktaş’ta birebir ilgilenebilir ve iletişim kurabilir.

Bu özellikler ve nitelikler, IELTS kursu Beşiktaş eğitim merkezindeki grup şeklinde yapılan IELTS kursu Beşiktaş kurslarının kalitesini hiç kuşkusuz etkiler ve   birebir özel kurs kalitesine yükseltir.

IELTS KURSU için NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ

  • IELTS kursu Beşiktaş kampüslerinde özel bir şekilde hazırlanan IELTS kurs programının her iki ayağında da  yer alan hiç bir öğrenciye ”  SENET ”  yapılmaz.
  • IELTS kursu Beşiktaş eğitim merkezindeki IELTS kursu Beşiktaş kategorisinde, öğrenci sadece tek bir konu hakkında, örneğin sadece reading kursuna da katılabilir.

 

Diğer Yazılar

Leave a Comment