Genel 

Ielts Kursu İstanbul

Ielts Kursu İstanbul Programı

Ielts Kursu İstanbul Hakkında Bilgi

1- Ielts Kursu İstanbul ( Birebir Özel Ielts Kursu )
2 – Ielts Kursu İstanbul ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla Ielts Kursu )

1 – IELTS KURSU İSTANBUL ( Birebir Özel Ielts Kursu ): IELTS kursu İstanbul ile ilgili oluşturulan IELTS kursu İstanbul seminerlerinde ki IELTS kursu İstanbul  programına, birebir olarak özel IELTS kursu  almak üzere baş vuran ve kayıt yaptıran öğrenciler,  IELTS kursu İstanbul programının işleneceği günleri ve hatta saatlerini bile kendileri belirler. Böylece,  IELTS kursu İstanbul kursuna katılanlar yaşadıkları hayattan kopmadan her hangi bir sorun yaşamadan IELTS kursu İstanbul programında yer alabilirler. 

2 – IELTS KURSU İSTANBUL ( 4 Kişiden Oluşturulan gruplarla IELTS KURSU ): IELTS kursu İstanbul öğretileri kapsamında tertip edilen IELTS kursu İstanbul seanslarında 4 öğrenciden oluşturulan ve seviyeleri bir birine olabildiğince yakın olan gruplara dahil olarak,  kurs  alabilirsiniz ve hedefinize ulaşabilirsiniz.

IELTS kursu İstanbul eğitimleri içinde biri geçen sayıda öğrenciden oluşturulan IELTS kurslarının,   neden ısrarla 4 kişiden oluşturulduğu konusuna açıklık amacı ile denebilir ki  , IELTS kursu İstanbul eğitim merkezindeki IELTS kursu İstanbul programlarında gruplar tamamen bilimsel verilere dayalı olarak 4 kişiden oluşturulmuş ve 4 öğrenci ile grup sayısı sınırlandırılmıştır. 

IELTS KURSU için NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ

  • IELTS kursu İstanbul etkinliklerinde organize edilen IELTS kursu  İstanbul programına katılan ve birebir özel kurs yada grup eğitimi alan öğrencilere ”  SENET ” uygulaması yoktur. Öğrenci, IELTS kursu İstanbul programlarında ödemelerini kendi belirlediği aralıklarla taksitle yapar.
  • Sınavda başarılı olmak için çok  sayıda akademik kelime bilmek çok önemlidir. Bu yüzden,  IELTS kursu İstanbul ile ilgili organizasyonlarda yer bulan IELTS kursu İstanbul faaliyetlerine iştirak eden   tüm öğrencilere özel olarak hazırlanmış akademik kelimeler ile ilgili alıştırmalar dağıtılır ve bu alıştırmaların tümünün çözümü istenir. Bu aşamada,  IELTS kursu İstanbul seanslarında öğrenciler, çok yakından izlenerek alıştırmaların yapılması sağlanır ve yapmayanlar derhal uyarılır.
  • IELTS kursu İstanbul seminerlerinde programın uygulama aşamasında, IELTS kursuna iştirak eden öğrencilere sadece İngilizce bilgileri değil, yanı sıra sınavda öğrencinin işini çok kolaylaştıran ”  IELTS sınav çözüm teknikleri ” hakkında da bilgiler verilerek sınavda ki kazanma oranı yükseltilir.
  • IELTS kursu İstanbul sürecinde IELTS kurs İstanbul programlarında görev alan ve eğitim veren eğitmenlerin tamamı, sınava hazırlık konusunda yılların deneyimine sahip uzman  ve en önemlisi bu sınava  nasıl çalışılırsa başarılacağını bilen ve bunu her hangi bir yöntemle öğretebilen eğitmenlerdir.
  • IELTS kursu İstanbul ile ilgili eğitim vermek üzere kurulmuş IELTS kurslarında, öğrenci, arzu ederse kendisinde  yetersiz gördüğü tek bir bölüm için de  IELTS kursu İstanbul’da kursa katılarak eğitim alabilir.

Diğer Yazılar

Leave a Comment