Genel 

Ielts Kursu İstanbul

IELTS KURSU İSTANBUL

Ielts Kursu İstanbul Programı

1 – Ielts Kursu İstanbul ( Birebir – Özel Ielts Kursu )
2 – Ielts Kursu İstanbul ( 4 Kişiden Oluşturulan GruplarlaIelts Kursu )

Ielts kursu İstanbul,  denilerek yapılan aramalara bakınca, IELTS konusunda öne çıkma zamanı geldiğine inandığım için bu  makaleyi yazma gereği duydum. Çünkü, bu konu eğitim konusu ve insanların kandırılması çok acımasızca bir davranış.

Bu aldatmacanın önüne bir nebze olsa da geçebilmek bir başarı olur. Zira, ielts kursu olduğunu yazan ve anlatan çok insan ve kurum var. Olabilir. Belki de doğrudur ama ben ielts kursuyum demekle bu iş bitmez. Ielts kursunun içinin dolması gerek. Ielts hocasının olmadığı normal İngilizce öğretmenlerinin eğitim vermeye kalktığı bir kurs Ielts kursu değildir.

İnsanları kandırmanın alemi yok. Gerçekten Ielts hocasının içinde görev aldığı ve eğitim verdiği kurum ve kuruluşlara elbette sözüm yok. Ama bazen öyle olaylarla karşılaşılıyor ki, bu duruma karınca kararınca müdahale etmek gerekiyor.

Hayatında bir kere bile öyle bir ortamda bulunmamış ve yaşamamış olan insanlar, Ielts hocası olduğunu söyleyerek insanları kandırıyor ve Ielts konusunda ahkam keserek Ielts  eğitimi vermeye kalkıyor.

İstanbul da ielts kursu arayanlara duyurulur.

Diğer Yazılar

Leave a Comment