Genel 

Ielts Özel Ders Ataşehir

IELTS ÖZEL DERS ATAŞEHİR PROGRAMLARI

Ielts Özel Ders Ataşehir Program İçeriği

1 – Ielts Özel Ders Ataşehir Programları  ( Birebir Ielts Özel Ders )
2 – Ielts Özel Ders Ataşehir Programları ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla Ielts Özel Ders )

1 – IELTS ÖZEL DERS ATAŞEHİR PROGRAMLARI ( BİREBİR IELTS ÖZEL DERS ): IELTS özel ders Ataşehir platformunda düzenlenen IELTS özel ders seminerlerinde, ders almak amacı ile programa bire, bir olarak katılan öğrenci, kendi ders günlerini ve ders almak istediği saatleri belirler.

Bundan hedef, ders alan öğrencinin olağan şartlarda dersini alabilmesi ve  iş yada günlük hayatında bir belirsizlik yaşanmasını önlemek içindir.

Bu tarza uygun olarak ders alan öğrenci, derslerini günlük hayatı ile uyumlu bir şekle sokabilir.

IELTS özel ders Ataşehir  departmanında bireysel olarak hazırlanan öğrenciye kaç derslik bir Ielts Özel Ders Ataşehir programı uygulanması gerektiğine, öğrencinin İngilizce bilgisine  ve sınavda almak istediği score a göre karar verilir.

IELTS özel ders Ataşehir eğitimlerinde birebir Ielts özel ders alan öğrenciye uygulanan IELTS Özel Ders Ataşehir programI tartışmasız,  öğrencinin karakterine uyumlu ” birebir kişiye özgü özel eğitim programıdır “.

2 – IELTS ÖZEL DERS ATAŞEHİR PROGRAMLARI ( 4 Kişilik Gruplarla IELTS ÖZEL DERS ): IELTS özel ders Ataşehir etkinliklerinde, İngilizce seviyeleri bir birine uyumlu ve denk olan, 4 öğrenciden kurulan gruplarda yer alarak nitelikli ve çağdaş eğitim alınması mümkündür.

IELTS Özel Ders Ataşehir eğitim merkezinde grupları 4 kişiden oluşturma amacı, öğrenciler kalabalık gruplarda pek var olmayan soru sorabilme, yanıt alabilme ve hatta ders tekrarı isteyebilme olanağını bulması içindir.

IELTS Özel Ders Ataşehir eğitim merkezinde grubu oluşturan öğrenci sayısı az olunca, eğitmen tüm öğrencilerle her bir öğrenci ile teke, tek ilgilenebilir ve onlarla rahatça iletişim kurabilir. Bu tür bir olanağın kurulması ve uygulanması, grup şeklinde yapılan eğitimlere yansır ve olumlu sonuçlar ortaya çıkar.

Az sayıda öğrenci bulunan  gruplarda eğitim alan öğrenci, 4 ve üzeri sayıda gruplarda yapılan eğitimlere kıyasla daha başarılı olur.

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ

  • Ielts Özel Ders Ataşehir kategorisinde işlenen ve öğrencinin katıldığı programın türüne bakılmaksızın ” SENET ”  imzalatma gibi bir uygulama yapılmaz. Ödemeler, her iki taraf içinde uygun olan günlerde  taksitlerle alınır.  Ödeme günleri  öğrencinin isteği doğrultusunda düzenlenir.
  • Sınavda akademik kelime haznesi ve bilgisi ( vocabulary ) , sınavda başarılı olma unsurlarından en dikkate değer olanıdır ve büyük bir önem taşır. Bunun anlamı,  sınavda ne kadar çok sayıda akademik kelime bilinirse,  o denli  yüksek score elde edilebilir. Bu düşünülerek,  akademik kelimeleri içeren özel hazırlanmış, kelimelerle ilgili çalışmalar öğrenciye verilir.

Diğer Yazılar

Leave a Comment