Genel 

Ielts Özel Ders Başakşehir


IELTS ÖZEL DERS BAŞAKŞEHİR PROGRAMLARI

Ielts Özel Ders Başakşehir Program İçeriği

1  –  Ielts Özel Ders Başakşehir ( Ielts Sınavı için birebir Ielts Özel Ders )
2 – Ielts Özel Ders Başakşehir ( Ielts Sınavı için 4 kişilik Grup Ielts Özel Ders )

1 – IELTS  ÖZEL DERS BAŞAKŞEHİR ( BİREBİR IELTS ÖZEL DERS ): IELTS özel ders Başakşehir platformunda verilen özel IELTS dersini  birebir almak üzere baş vuran ve IELTS özel ders Başakşehir programına kayıt olan öğrenci, öncelik kazanır ve de IELTS özel ders Başakşehir programının işleneceği gün ve saatleri kendi bizzat belirler.

Programın ne zaman uygulanması gerektiğine karar veren öğrenci böylece, günlük yaşamında ders almaktan dolayı bir değişiklik yapma gereği duymaz ve günlük  yaşamında bir aksaklık olmaksızın hem ders alır hemde hayatına devam eder.

IELTS özel ders Başakşehir seminerlerinde uygulanması gereken IELTS özel ders programının ders sayısına , öğrencinin İngilizce seviyesine ve sınavda elde etmek istediği nota göre karar verilir.

IELTS özel ders Başakşehir merkezindeki birebir Ielts özel ders alan öğrenciye uygulanan IELTS özel ders Başakşehir programı tamamen ” kişiye özgü özel ders programıdır” .

2 – IELTS ÖZEL DERS BAŞAKŞEHİR (4 Kişilik Gruplarla IELTS  ÖZEL DERS) : IELTS özel ders Başakşehir  ile ilgili düzenlenene seminerlerde 4 Kişiden oluşturulan İngilizce bilgileri bir birine çok yakın öğrenci gruplarına dahil olarak  güvenilir bir IELTS  eğitimi almanız olası.

IELTS özel ders Başakşehir merkezindeki grupların 4 kişiden oluşturulması, öğrenci lehine yapılmış bir uygulama olup, uygulanan IELTS özel ders Başakşehir programlarında rahatlıkla soru sorabilmeleri amacı ile yapılan bir düzenlemedir. Bu şekilde, 4 den daha fazla öğrenciden kurulan gruplarda bulunmayan soru sorabilme olanağına sahip olurlar.

Üstelik, IELTS eğitmeni de, öğrencilerle birebir iletişim kurabileceği gibi onlarla teke, tek ilgilenme fırsatını  yakalar. Bu da öğrenci çıkarına  olan bir durum yaratarak olumlu sonuçlar  elde edilmesine neden olur.

NEDEN BİZ SEÇMELİSİNİZ

  • IELTS özel ders Başakşehir departmanın da ki tüm IELTS özel ders Başakşehir programlarında, programa katılan ve kayıt yaptıranlara ”  SENET ”  uygulaması yoktur. Ödemeler, öğrencinin de uygun bulduğu tarihlerde taksitle alınır.
  • Akademik kelime sayısı IELTS  sınavında başarı kazanmada çok önemli bir rol oynar. ne kadar çok akademik kelime bilinirse başarılı olmak ve yüksek notlar elde etmek o derecede kolaylaşır. Bu nedenle özel kelime alıştırmaları hazırlanır ve öğrencilere verilir. Bu çalışmaların öğrenciler tarafından eksiksiz bir biçimde yapılması istenir. Böylece, öğrenciler akademik kelimeler konusunda gelişimi sağlanarak sınavda başarılı olmaları sağlanır.
  • IELTS özel ders Başakşehir sınıflarında ki sınav hazırlık eğitmenleri  IELTS sınavına hazırlık konusunda uzmandırlar ve yıllarca Ielts eğitimi vermiş hocalardır.

Diğer Yazılar

Leave a Comment