Ielts Özel Ders Halkalı

IELTS ÖZEL DERS  HALKALI PROGRAMI

Ielts Özel Ders Halkalı Program İçeriği

Ielts Özel Ders Halkalı1 – Ielts Özel Ders Halkalı ( Birebir Ielts Özel Ders )
2 – Ielts Özel Ders Halkalı ( 4 Kişilik Gruplarla  Ielts Özel Ders )

1 – Ielts Özel Ders  Halkalı ( Birebir Ielts Özel Ders ): IELTS Özel Ders Halkalı platformundaki Ielts Özel Ders Halkalı öğretilerinde tertip edilen Ielts Özel Ders  etkinlikleri çerçevesinde, özel olarak birebir ders almak için gelen ve bireysel ders alanlar için özel olarak hazırlanan tamamı ile başarıya, yüksek skora ve kaliteli eğitime odaklanmış, öğrencinin sınavla ilgili tüm dileklerine yerine getirebilecek özelliklere  sahip bu programa dahil olan öğrenciye kendisine özel bir biçimde uygulanacak olan IELTS Özel Ders Halkalı programının hangi  saatlerde uygulanmasını istediğine dair öncelik verilir. Bu şekilde, öğrenci özel günlük yaşamında yaşadığı hayatın ve yaptığı işlerin aksamasını önlemiş olur.

2 – Ielts Özel Ders Halkalı ( 4 Kişilik Gruplarla  Ielts Özel Ders ): IELTS Özel Ders Halkalı kampüslerinde Ielts Özel Ders Halkalı seminerlerinde organize edilen  Ielts Özel Ders Halkalı da yapılan seminerlerde, kalabalık gruplarla yapılan derslerin kalitesiz olduğunu ve iyi sonuçlar vermediğini bilen ama yinede maddi olanaklar açısından kalabalık grupların sorunlarından arındırılmış toplu ders almaya sıcak bakan ama kalite ve nitelik açısından ciddi Ielts Özel Ders Halkalı programlarının uygulanacağı küçük gruplar arayan öğrenciler arasından  İngilizce seviyeleri bir birine olabildiğince yakın ve denk 4 öğrenci seçilerek bu öğrenciler ile sınıflar oluşturulur ve IELTS Özel Ders Halkalı platformundaki bu sınıflara birebir özel ders almak istemeyen veya toplu derslerden hoşlanan  öğrenciler katılabilir.

IELTS ÖZEL DERS için NEDEN BİZİ SEÇMENİZ GEREK

  • Ielts Özel Ders Halkalı  eğitim bölümlerimizde yapılan Ielts Özel Ders Halkalı için yapılan öğretilerde, öğrencilere onları kursa mecbur eden ve yasal bir sorumluluk yükleyen ” SENET ” imzalatma gibi bir uygulamamız yoktur. 
  • IELTS özel ders Halkalı faaliyetleri kapsamında düzenlenen Ielts Özel Ders Halkalı seminerlerinde, akademik sınavlarda özel bir öneme sahip olan kelime haznesi daha önceden hazırlanan özel alıştırmalarla beslenir. Böylece,  IELTS  Özel Ders Halkalı programlarında öğrencilerin akademik kelimeler konusunda gelişimi, geliştirilmesi ve bildikleri kelime sayısının çoğalmasına imkan sağlanır.
  • IELTS özel ders  Halkalı programı sürecinde, sadece İngilizce bilgileri vermekle yetinilmez beraberinde, onları tüm eksik yanlarını gideren ve noksanlarını tamamlayan bilgiler ve ”  IELTS sınav çözüm teknik ve taktikleri de ” kapsayan yöntemler öğretilir.
  • IELTS özel ders  Halkalı öğretilerinde gerçekleştirilen Ielts Özel Ders Halkalı için düzenlenen organizasyonlarda,   IELTS özel ders  Halkalı  programında görev alarak ders veren eğitmenler, IELTS  konusunda bilgi birikimi ve deneyim açısından gelişmiş usta öğreticilerdir.