Genel 

Ielts Özel Ders Merkezi

IELTS  ÖZEL DERS MERKEZİ PROGRAMLARI

Ielts  Özel Ders Merkezi Programlarının  İçeriği

1 –   Ielts Özel Ders Merkezi ( Bire bir Ielts  Özel Ders )
2 –  Ielts Özel Ders Merkezi ( 4 kişilik gruplarla yapılan  Ielts Özel Ders )

1 –  Ielts Özel Ders Merkezi ( Bire bir Ielts  Özel ders ) : IELTS özel ders merkezi konusunda IELTS özel ders merkezinin bulunduğu mekanda IELTS özel ders merkezi için yapılan organizasyonlarda, biran önce sınava hazırlanmak ve IELTS sınavında kendilerinden istenen yüksek skorlara ulaşabilmek amacı ile  bire bir IELTS özel ders merkezinde ki  programlara katılan  öğrenciler, bire bir ders aldıkları için, derslerin yapılacağı saatleri bizzat kendileri belirleme şansını yakalar. Böylece,  öğrenci yaşamında her hangi bir değişikliğe gitmeksizin IELTS özel ders merkezinde istediği günde IELTS özel ders alarak bu konudaki gereksinimi giderir.  IELTS özel ders merkezinin kurulduğu kurumda IELTS özel ders merkezinde sınavın her dalında  ,  öğrencilere IELTS özel ders merkezinde verilmesi gereken ders sayısı yani  adaylara uygulanan seviye sınavı sonuçlarına ve öğrencilerin  öğrenme amaçlarına göre düzenlenir ve belirlenir.

2 –   Ielts Özel Ders  Merkezi ( 4 kişilik gruplarla yapılan  Ielts Özel ders )  : IELTS özel ders merkezi ile ilgili olarak  IELTS özel ders merkezinin bulunduğu mekandaki  IELTS özel ders merkezinin  dershanesinde yer verilen IELTS özel ders merkezinde, IELTS konusunda yapılan  son araştırmalar 4 öğrenci  ile yapılan IELTS derslerinde  bireysel alınan derse     çok yakın sonuçlarda verim alındığı gözlemlendiğinden ve de zaman zaman özellikle sınavın tüm özelliklerini ve karakterlerini bilmeyen daha önce bu sınava hiç girmemiş öğrenciler grup şeklindeki ders programlarında yer almak istediklerinden IELTS özel ders merkezinde, özel ders grupları 4 kişiden oluşturulmuş ve  bire bir  özel ders kalitesinde dersler verilmektedir.

Ielts Özel Ders Merkezi Olarak Neden Biz

  • IELTS özel ders merkezinde hazırlanan özel programlar ile IELTS özel ders merkezindeki sınav hazırlıklarında IELTS özel ders programlarında yer alan öğrencilere kesinlikle ”  SENET ”  imzalatılmaz. IELTS özel ders merkezinde bu şekilde öğrencilerin elinden istedikleri anda veya beğenmedikleri zaman merkezi terk etme özgürlüğü alınmamış olur. Öğrenci, IELTS özel ders merkezinde istediği taktirde haber vermek koşulu ile ödemelerini kendi belirlediği zamanlarda taksitle de yapabilir.
  • Zaman, zaman öğrenci kendisinde sadece tek bir yanı için yetersizlik veya eksiklik hissedebilir. Bu durumda, IELTS özel ders merkezinde tek bir yanı için bile olsa öğrenci IELTS özel ders merkezindeki programa katılabilir ve bu yanı için IELTS özel ders merkezi binasında birebir özel ders alabilir.

Diğer Yazılar

Leave a Comment