Ielts Programı

Ielts Programı İçeriği

Ielts Programı Hakkında Bilgi

1  –  Ielts Programı ( Ielts Sınavı için birebir İelts Özel Ders )
2 –  Ielts Programı ( Ielts Sınavı için 4 kişilik Grup Ielts Dersi )

 Ielts Programı

IELTS PROGRAMI ( Ders sayısı seviyeye göre belirlenir )
IELTS sınav stratejilerinin, taktiklerinin ve can alıcı noktaların hem teknik olarak, hem de uygulamalı olarak verileceği ve imtihan odaklı dil becerisi çalışmalarının yapılacağı temel IELTS  programıdır. Bu IELTS  programında Ielts adaylarının mensup olduğu dallara göre ayrı ayrı kaynaklar ile hususi bir eğitim göreceksiniz:

Bölüm 1 : WRITING
Bu bölümde, yazma becerisi ile  alakalı dil bilgisi yapıları ve essay ve diğer yazım kaideleri öğretilir; böylece her iki günde bir essay yazmak sureti ile  feedback alarak, konu bütünlüğü ve kelime kullanımları gibi hususlara da odaklanarak, IELTS WRITING 7+ alma hedefine yönelik olarak hazırlanırlar.
KAYNAK 1: Master IELTS: WRITE RIGHT

 Bölüm 2 : SPEAKING

Bu bölümde, öğrencilerimizin IELTS ile alakalı hususilikle vakit yönetimi, planlkör gibi yetilerinin geliştirilmesini ve birçok konuşma deneysi yaparak, doğru, verimli,  tutarlı,  doğal ve ileri düzeyde kendilerini ifade ederek IELTS SPEAKING bölümünden 7+ alma hedefine yönelik olarak hazırlanırlar.
KAYNAK 2: Master IELTS: SUPERIOR SPEAKING

 

Bölüm 3 : LISTENING
Bu bölümde, öğrencilerimize not alma, dinlediğini anlkör ve soru biçimleri üzerinden eğitim verilir. Yalnızca alakalı oldukları konularda değil; imtihanda çıkması olası ayrımlı konuları dinler ve bu konular ile kendilerini geliştirerek, IELTS LISTENING 7+ puan alma hedefine yönelik olarak hazırlanırlar..
KAYNAK 3: Objective IELTS ADVANCED + CD

Bölüm 4 : READING
Bu bölümde öğrencilerimize IELTS imtihanı programlarında  okuma becerisinin geliştirilmesi ve imtihanda çıkması olasılığı olan soru biçimleri üzerinden IELTS READING 7+ puan almak hedefine yönelik olarak hazırlanırlar.


 Ielts Programı