IELTS Sınav Hazırlığı

IELTS Sınav Hazırlığı hakkında ayrıntılı bilgiler ve açıklamalar.IELTS Sınav Hazırlığı Programı Hakkında Bilgi

IELTS Sınav Hazırlığı Programının İçeriği

1 – IELTS Sınav Hazırlığı ( Birebir Özel IELTS Sınav Hazırlığı )
2 – IELTS Sınav Hazırlığı ( 4 Öğrenciden Oluşturulan Gruplarla Toplu Halde  IELTS Sınav Hazırlığı )

IELTS Sınav Hazırlığı Kurs bilgisi

Bu IELTS Sınav Hazırlığı, IELTS sınavına hazırlanmak ve mümkün olan en yüksek puanı almak isteyenler içindir. IELTS Sınav Hazırlığı içinde sınav için dört ayrı beceriyi ele almanın yanı sıra, sınav formatının düzeni ve şekli de IELTS Sınav Hazırlığında ayrıntılı olarak ele alınacaktır.

Genel sınav becerileri
Bu IELTS Sınav Hazırlığında , zaman yönetimi hakkında bilgi edinerek, metinleri özetleyerek ve soruları çözerek  IELTS Sınav Hazırlığı ile genel sınav becerileri kazanacaksınız. IELTS Sınav Hazırlığında yorumlama, cevap tahmini ve ipuçlarıyla ilgili en iyi sınav ipuçları verilecektir.

Dil becerilerinizi geliştirin
Okuma becerileriniz, nasıl gözden geçirileceğini ve taranacağını ve bir yazarın fikrini ve tutumunu nasıl tanıyacağınızı IELTS Sınav Hazırlığı ile öğrenerek geliştirilecektir. Ayrıca IELTS Sınav Hazırlığında bir makaleyi nasıl yapılandıracağınızı ve argümanları nasıl formüle edeceğinizi öğreneceksiniz, böylece IELTS Sınav Hazırlığıyla yazma sınavına tam olarak hazır olacaksınız.

IELTS Hakkında
IELTS dört beceri (dinleme, okuma, yazma ve konuşma) becerilerinizi değerlendirir. Akademik modül ve genel modül olmak üzere IELTS sınavının iki versiyonu vardır. Dinleme ve konuşma testleri her iki modülde de aynıdır, ancak okuma ve yazma testleri farklıdır. Akademik IELTS modülü çok zordur.

Hangi puana ihtiyacım var?
Farklı eğitim kurumlarının öğrencilerin İngilizce dil becerileri ile ilgili farklı kabul koşulları vardır. Başvurmak istediğiniz üniversiteye sizden hangi IELTS puanını beklediklerini kontrol edebilirsiniz. IELTS Sınav Hazırlığı  kursundan en iyi şekilde yararlanmak için, IELTS Sınav Hazırlığı  kursuna başlamadan önce hangi puana ihtiyacınız olduğunu bilmek iyidir.

Üniversiteye giriş için IELTS gerekiyorsa, IELTS Sınav Hazırlığının erken yapılması önerilir. Türkiye’de  sadece birkaç IELTS sınav merkezi vardır ve özellikle yoğun yaz aylarında sınav tarihleri ​​sınırlıdır. IELTS hakkında daha fazla bilgi için takeielts.britishcouncil.org adresini ziyaret  edin .

Lütfen dikkat:  Bu IELTS Sınav Hazırlığı İngilizce seviyenizi yükseltmek için tasarlanmamıştır. Bu IELTS Sınav Hazırlığı kursunun  amacı IELTS sınavına başarılı bir şekilde girmeniz için sizi eğitmektir. Mevcut dil seviyeniz B2’den düşükse, önce İngilizce Akademik Eğitim Kursunda genel bir İngilizce için  IELTS Sınav Hazırlığı kursu almanızı öneririz   . Dil seviyeniz B2 veya daha yüksekse, önce İngilizce Akademik Yazma yapmanızı tavsiye ederiz   , çünkü bu muhtemelen önemli ölçüde daha yüksek IELTS puanı ile sonuçlanacaktır.

Değerlendirme
Bu IELTS Sınav Hazırlığı için giriş prosedürü şunları içerir: giriş görüşmesi ve mülakat .