IELTS Sınavı

Ielts Sınavı Programı

Ielts Sınavı Programı İçeriği

1 – Ielts Sınavı ( Birebir Özel Ielts  Dersi )
2 – Ielts Sınavı ( 4 Kişilik Gruplarla Ielts  Dersi )

1 – IELTS Sınavı ( Birebir IELTS sınavı Dersi ): IELTS Sınavı etkinlikleri kapsamında kurulan IELTS Sınavı eğitim merkezimizdeki IELTS Sınavı programlarıyla  öğrenciler General Training veya Academic IELTS sınavına hazırlanır.

IELTS Sınavı etkinlikleri kapsamında tesis edilen  IELTS Sınavı hazırlık   merkezimizde birebir IELTS Sınavı için özel ders alan öğrencilere tatbik edilen  IELTS Sınavı programları tamamen bire bir özel IELTS sınavı için ders alan  öğrencinin seviyesiyle uyumludur.

Bu durum, IELTS Sınavı için hazırlanan   IELTS Sınavı programlarının içeriğinden kaynaklanır. IELTS Sınavı programları öğrencinin bireysel ders aldığı gözetilerek düzenlenir. Bu IELTS Sınavı programlarını hazırlayan IELTS sınavı eğitmenleri uzmandır. Bu nedenle hazırladıkları IELTS Sınavı programları   öğrenciyi  etkileyerek   daha  sıkı çalışmasını sağlar.

2 – IELTS Sınavı ( 4 Kişilik Gruplarla  IELTS Sınavı Dersi ): IELTS Sınavı  hazırlık için  IELTS sınavı  platformunda IELTS Sınavı isimli özel hazırlanmış bölümlerimizde, toplu olarak organize edilen özel IELTS sınavı  eğitimleri verilir. Bu IELTS sınavı dersleri  seviyeleri bir birine yakın olan öğrencilere IELTS  sınavı ünitelerimizde uygulanır.
 
IELTS Sınavı eğitim merkezimizde tesis edilen IELTS Sınavı hazırlık departmanlarında 4 öğrenciden oluşturulan gruplara katılarak IELTS  sınavı için ders almak isteyen öğrencilere uygulanan  IELTS sınavı programları özel olarak toplu IELTS Sınavı için ders almak isteyen öğrencilere hazırlanır.

IELTS sınavı merkezimizdeki IELTS sınavı programları  uzman eğitmenler tarafından hazırlandığı için uygulama aşamasında öğrenci kendini bireysel ders alırmış gibi hisseder. Bu, tamamen  IELTS sınavı programının kapsamında  bulunan taşıdığı eğitim sistemleri ile ilgili bir durumdur ama sonuçta öğrenci için çok yararlıdır. Öğrenci IELTS sınavının bu etkisiyle derslerine daha sıkı çalışır ve buda olumlu olarak  IELTS sınavı  sonuçlarına yansır.

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ

  • IELTS sınavı eğitim merkezimizdeki IELTS sınavı öğretim faaliyetlerinde  ” SENET ”  imzalatma uygulaması  yapılmaz. 
  • IELTS sınavı eğitim merkezimizdeki IELTS sınavı sürecinde,  gerek birebir gerekse toplu  olarak verilen  özel IELTS sınavı ders etkinlikleri kapsamında IELTS sınavı için eğitim uygulamalarında, akademik kelimeleri içeren özel hazırlanmış kelimeler öğrencilerin kendilerini geliştirmeleri için  verilir. Tüm bunların beraberinde  öğrencilere IELTS sınavında  onların başarılı olma olasılığını arttıracak IELTS sınavı soruları çözüm teknikleri hakkında ayrıntılı bilgiler de verilir.
  • IELTS sınavı eğitim merkezimizdeki IELTS sınavı hazırlıkta IELTS sınavına  iştirak eden öğrencinin başarılı olmasına tüm imkanlarımızla her önlemi alarak  % 100 destek verilir.
  • Öğrenci IELTS sınavı merkezimizdeki IELTS Sınavı programının tamamına katılmak istemiyorsa,  sadece tek bir bölüm için IELTS sınavı eğitim merkezimizde IELTS Sınavı için ders almak isterse ; alabilir.