Genel 

Ielts Sınavı

Ielts Sınavında Kopya Çekmek Mümkün mü ?

Ielts Sınavında Kopya Düşüncesi

1  –  Ielts Sınavı ( Ielts Sınavı için birebir Ielts Özel Ders )
2 –  Ielts Sınavı ( Ielts Sınavı için 4 kişilik  Ielts Grup Dersi )

 

(IELTS sınavı gibi akademik seviyede bir sınavda kopya çekmeyi düşünenler varsa onlar için yazılmış bir makale )

Ielts sınavında kopya çekmenin imkansız denecek kadar zor olduğu bir gerçek. Bu nedenle IELTS sınavına hazırlanan adayların sınav öncesi çok iyi bir IELTS sınavı için hazırlık yapmaları gerek. IELTS sınavı için hazırlığı bizimle ve bizim gözetimimizde yapabilir ve IELTS sınavında istediğiniz sonuçları bizim karacağımız bilgilerle kazanabilirsiniz.

 

Ielts sınavında kopya imkanı var mı gibi bir soru ancak bu işi iyi bilmeyen ve çalışmayan geçme ihtimali olmayan bazı insanların aklını kurcalar. IELTS gibi dünya çapında bir sınavı lekelemek için çıkarılmış söylentilerse  bunlar çok çirkin., İngilizce seviyesi düzgün olan çalışırsa sınavı başarabileceğini ve geçebileceğini bilen ve kendine güvenen biri neden böyle bir soru ortaya atsın. Ayrıca,bir an için olsa da kopya çekilebildiği var sayılsın. Bu kopyayı çeken şahıs acaba Ielts sınavı aracılığı ile bir işe baş vurduğunda karşılıklı mülakat denilen konuşmada yada girdiği iş yerinde kendisinden istenilen İngilizce ile ilgili bir iş olduğunda ne yapacak ? Buda düşünüldü mü acaba ? Bu gibi üç kağıtların hiç bir zaman bir olayı çözemeyeceğini sonunda insanın başına mutlaka işler hemde olumsuz ve tatsız işler açabileceğini bilmek ve bu gibi şeylerden kaçmak gerek.

Ielts Sınavında KopyaEğitim de kopya kendini kandırmakta başka bir şey değildir. Ayrıca, Ielts sınavı çok sıkı bir denetim altında yapılan bir sınavdır ve bu denetimlerden sıyrılmak çok zordur. IELTS sınavının  yapılacağı yer daha önceden belli olmaz. Ancak IELTS sınavının  tarihine yakın bir dönemde adaya nerede yapılacağına dair bilgi verilir. Kimlikler sıkı bir biçimde denetime tabidir. Bu tür bir kopya ihtimali yoktur. Ayrıca, yapılsa bile yapana bir yararı olmaz, kısa bir zamanda anlaşılır ve yapan rezil olur. Değer mi değmez mi ? Yapmayı düşünen varsa onun karar vermesi gerekir.

Diğer Yazılar

Leave a Comment