Ielts Sınavı Beşiktaş

IELTS SINAVI BEŞİKTAŞ PROGRAMI
Ielts Sınavı Beşiktaş Program İçeriği

 1  –  Ielts Sınavı Beşiktaş ( Ielts Sınavı için birebir Özel Ders )
2 –  Ielts Sınavı Beşiktaş ( Ielts Sınavı için 4 kişilik Grup Dersi )

1 –  Ielts Sınavı Beşiktaş ( Ielts Sınavı için birebir Özel Ders ) : Beşiktaş   Ielts academic ve  general training  hazırlık programlarına, bireysel özel ders almak için katılan  adaylara, seviye tespit sınavı yapılır. Seviye tespit sınavından elde edilen sonuçlarla, adayın sınavda almak istediği not birleştirilerek adayın kaç ders alması gerektiği belirlenir. Program uygulamaya konulduğunda, dersleri yapılacağı günleri ve saatleri seçme hakkı öğrenciye aittir. Aday istediği gün ve saatleri seçer . Bu konuda kendisine öncelik verilir.

2 –  Ielts Sınavı Beşiktaş ( Ielts Sınavı için 4 kişilik Grup Dersi ) : Grup şeklinde uygulanan  sınav hazırlık programlarında, adaylar derslere başlamadan önce bizim tarafımızdan hazırlanmış bir İngilizce seviye sınavına tabi tutulur. Adayın seviyesi belirlendikten sonraki aşamada, adayın sınavdan ne skor elde etmek istediği öğrenilir ve bu bilgiler göre adaya verilmesi gerekli olan ders sayısı tayin edilir. Çoğunlukla denk seviyede grup oluşturmak zor olamasına rağmen, bu denklik sağlanınca grup  sınav hazırlık programına katılan adaylar, daha rahat ders işlerler ve daha anlaşılabilir dersler görürler. Grubu oluşturan aday sayısı 4 kişi ile sabitlenmiştir. Bu şekilde, adayları kalabalık grup derslerinde yapamadıkları imkanlara sahip olurlar Rahat rahat soru sorma fırsatı yakalarlar ve ayrıca hoca grubu meydana getiren adaylar ile daha rahat iletişim kurabilir ve her biri ile teker teker ilgilenebilir. Grup  sınav programları adeta bire bir özel ders niteliği kazanır.

NEDEN BİZİ SEÇMENİZ GEREKİR

♦ Sınav hazırlık programlarında eğitim veren hocalar gerçek sınav hocalarıdır, yıllarca bu konuda eğitim vermiş , çok deneyimli usta eğiticilerdir.
♦Sınavlarda başarı kazanabilmek için , daha doğrusu daha rahat bir sınav geçirebilmek için, akademik kelime bilgisi çok önem taşır. Bu nedenle, adaylar akademik kelimelerle ilgili çalışmalarda desteklenir ve kelime çalışmaları yakından izlenir.
♦Sınav hazırlık programlarında,  adaylara, onların işlerini kolaylaştırıcı, sınavda soruları hızlı ve doğru yanıtlamada faydalı olan ” sınav teknikleri ve  sınav taktikleri eğitimi de “ verilir..