IELTS Sınavı Eğitimi

IELTS Sınavı Eğitimi Programı

IELTS Sınavı Eğitimi Program İçeriği

1  –  Ielts Sınavı Eğitimi ( Ielts Sınavı için birebir Ielts Sınavı Eğitimi
2 –  Ielts Sınavı Eğitimi ( Ielts Sınavı için 4 kişilik Grup Ielts Sınavı Eğitimi )

1  –  Ielts Sınavı  Eğitimi ( Ielts Sınavı için birebir Ielts Sınavı Eğitimi ) : IELTS Sınavı eğitimi  alan yada uzman hocalar gözetiminde profesyonel bir destekle programa katılarak birebir özel IELTS Sınavı eğitimi programının mutlak sonuç ve istenilen yüksek skoru aldıran özelliklerinden faydalanarak eğitim  almak isteyen aday öğrenciler , bu özelliklere sahip bir  IELTS Sınavı eğitimi  programına dahil oldukları için eğitim alacakları gün ve saatleri  kendileri belirler.   Bu şekilde günlük yaşamından taviz vermeden ve bir değişikliğe gitmeden eğitim alabilirler. Ders sayısı aday öğrencilerin İngilizce seviyelerine, bilgilerine, becerilerine, algılama yetilerine  ve sınavda almak istedikleri ” score ” a göre değişiklik gösterebilir. Bu konuda sabit bir durum söz konusu değildir.

2 –  Ielts Sınavı Eğitimi ( Ielts Sınavı için 4 kişilik Grup Ielts Sınavı Eğitimi) :  Birebir özel IELTS Sınavı eğitimine uzak duran ve hoşlanmayan ama mutlaka toplu gruplar içinde eğitim almak isteyen öğrenciler için kalabalık gruplarda var olan karmaşadan uzak ve huzurlu bir eğitim almaları amacı ile küçük gruplar ve bu küçük gruplara göre, sınavın tüm zorluklarını aşabilecek bilgiler içeren özel programlar hazırlandı. Bu programlarda eğitim 4 kişilik gruplar şeklinde de uygulanır. Grup eğitim uygulamalarında, İngilizce seviyeleri denk olan aday öğrencilerden 4 kişilik gruplar oluşturulur. Bu gruplar 4 kişiden oluştuğu için, grup eğitimine katılan aday öğrenciler grubun küçük olmasından yararlanarak , bire bir  IELTS Sınavı eğitimi  kalite ve niteliğinde eğitim alabilirler. Küçük gruplarda eğitmenler, grubu meydana getiren aday öğrencilerle bire bir ilgilenebilir ve aynı zamanda, adaylar kalabalık gruplarda bulunmayan ” soru sorma ” imkanını da elde ederler.

NEDEN BİZİ SEÇMENİZ GEREK

  •  IELTS Sınavı eğitimi  , 4 bölümden oluşan  sınavın her bir bölümü için ayrı ayrı gerçekleştirilir. Sınavı bu şekilde 4 bölüm halinde vermek ve her bir bölüm için ayrı ayrı çalışmalar yaparak sınava hazırlanmak, aday öğrenciler açısından da yararlı olmaktadır. İsteyen aday öğrenci , istediği bölümle ilgili olarak, sadece o bölüm hakkında eğitim alabilmektedir. Bu şekilde ,sınav için güçlü olan yanlarını saklı tutan aday öğrenciler,zayıf yada yetersiz buldukları yanları için  eğitim alabilir.
  • Bire bir yada grup şeklinde uygulanan grup IELTS Sınavı  eğitimlerinde, daha önce bu tür programlarda görev almış ve eğitim vermiş gerçek sınav  eğitmenleri yer alır.
    IELTS Sınavı eğitimleri   sürecinde, eğitime katılan aday öğrencilere, sınavda daha hızlı ve daha doğru yanıt vermelerini sağlayacak olan sınav teknikleri ve  sınav taktikleri eğitimi de verilerek,başarıya ulaşmaları kolaylaştırılır.