Ielts Sınavı Hazırlık Florya

 Ielts Sınavı Hazırlık Florya Programı

 Ielts Sınavı Hazırlık Florya Programı İçeriği

 

 1  –  Ielts Sınavı Hazırlık Florya ( Ielts Sınavı için birebir Özel Ders
2 –  Ielts Sınavı Hazırlık Florya ( Ielts Sınavı
 için 4 kişilik Grup Dersi )

1 –  Ielts Sınavı Hazırlık Florya ( Bireysel – Özel Ielts Sınavı Hazırlık ) : Sınava hazırlık yapanların baş vurduğu en doğru yol. Bireysel  hazırlık programlarında, bireysel ders alanlar , anlamadıkları her konuda soru sorma imkanına sahip olur. Ayrıca sürekli bir kişi ile ilgileneceği için anlatılanları özümseme ve kullanma imkanı kazanılır. Bu programların işleyişinde, bireysel özel ders öğrencisine seviye sınavı yapılarak İngilizce bilgisi ölçülür ve adayın  sınavda almak istediği skoru da göz önünde bulundurularak adaya verilmesi gerekli olan ders sayısı belirlenir. Bireysel  sınav hazırlık programlarında aday öğrenci, derslerin yapılacağı gün ve saatleri kendi belirler bu konuda aday öğrenciye öncelik tanınır.

 

2 –  Ielts Sınavı Hazırlık Florya ( 4 kişilik Gruplarda Ielts Sınavı Hazırlık )  : Grup şeklinde icra edilen sınav hazırlık programlarında, yapılan  seviye sınavının ardından seviyeleri bir birine yakın olan aday öğrenciler bir araya getirilerek 4 kişilik gruplar oluşturulur. Grubu meydana getiren aday öğrencilerinin sayısının 4 kişi ile sınırlandırılması, adaylara avantajlar sağlanması için bilinçli yapılmış bir organizasyondur. Zira, grup sayısının az olması,  hocaya grubu oluşturan öğrencilerle bire bir ilgilenme fırsatı yaratır. Ayrıca adaylar kalabalık gruplarla yapılan derslerde sahip olamadıkları anlamadıkları bir yeri sormak ve tekrarlatmak gibi bir fırsatı, az sayıdan oluşan bu gruplarda yakalarlar. Grubu oluşturan adayların sayısının 4 kişi ile sınırlandırılması, grup dersi bile olsa, bu gruplara bireysel özel ders niteliği kazandırır.

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ

♣ General Training ve Academic sınavı hazırlık programlarında eğitim veren öğretmenleri, eğitim konusunda çok deneyimli, yıllarca akademik seviyede dersler vermiş ve konularında uzmanlaşmış gerçek sınav hazırlık hocalarıdır.
♣Programlarda,sınava katılacak olan adaylara, sınavda işlerini kolaylaştıracak, soruları daha hızlı ve daha rahat cevaplayabilecekleri ” sınav teknikleri ve sınav taktikleri eğitimi de ” verilir.
♣ Sınavda akademik kelime haznesi çok önem taşır. Bu nedenle adaylar akademik kelimeler konusunda da özel akademik kelime çalışmaları ile desteklenir ve çalışmaları yakından izlenir.