Genel 

Ielts Sınavı Hazırlık İstanbul

 Ielts Sınavı Hazırlık İstanbul Programı

Ielts Sınavı Hazırlık İstanbul program İçeriği

 1  –  Ielts Sınavı Hazırlık İstanbul ( Ielts Sınavı için birebir Özel Ielts Sınavı Hazırlık Dersi )
2 –  Ielts Sınavı Hazırlık İstanbul ( Ielts Sınavı için 4 kişilik Grup Ielts Sınavı Hazırlık Dersi )

  1  –  Ielts Sınavı Hazırlık İstanbul ( Ielts Sınavı için birebir Özel Ielts Sınavı Hazırlık Dersi ) : Ielts Sınavı Hazırlık İstanbul  programlarında, bireysel olarak, özel ders şeklinde uygulanan sınav hazırlık kursunda  yer alan adaylara, seviye tespit sınavı yapılarak seviyeleri ölçülür ve sınavda almak istedikleri  skoru da işe katarak verilmesi gereken ders sayısı Ielts Sınavı Hazırlık İstanbul  programlarında belirlenir. Bireysel olarak Ielts Sınavı Hazırlık İstanbul   programlarına katılanlara derslerin verildiği gün ve saatler konusunda bir avantaj sağlanır. Aday bu konuda öncelik hakkına sahiptir. Ielts Sınavı Hazırlık İstanbul  programlarında dersler adayın istediği gün ve saatlerde gerçekleştirilir.

2 –  Ielts Sınavı Hazırlık İstanbul ( Ielts Sınavı için 4 kişilik Grup Ielts Sınavı Hazırlık Dersi ):Ielts Sınavı Hazırlık İstanbul programlarına, gruplara katılarak eğitim  alan adaylar, seviye belirleme sınavına tabi tutulur. Seviyeleri belirlenen adaylardan, İngilizce bilgisi açısından denk seviyeye sahip olanlardan gruplar oluşturulur. IELTS Sınavı Hazırlık İstanbul eğitim birimlerimizdeki grubu oluşturan adayların denk olması, grup derslerinde öğrencilere rahatlıkla soru sorabilme özelliğini kazandırdığı için çök önemlidir. Ayrıca grubu oluşturan adayların 4 kişi olması da adaylara büyük bir avantaj sağlar. Zira Ielts Sınavı Hazırlık İstanbul eğitimlerinde görev alan hocalar, grup derslerindeki adaylarla bire bir ilgilenebilir ve böylece IELTS Sınavı Hazırlık İstanbul eğitim birimlerimizdeki grup dersleri , bireysel özel ders kimliği kazanır.

BİZİ TERCİH ETME NEDENİ


Ielts Sınavı Hazırlık İstanbul
programlarında  görev yapan hocalar, yıllarını bu işte harcamış , çok deneyimli ve konusunda  uzmanlaşmış hocalardır.

Ielts Sınavı Hazırlık İstanbul   eğitimleri süresince , sınav sorularını daha kolay yada daha hızlı bir şekilde yanıtlayabilmenizi sağlayan ” sınav teknikleri ve  sınav taktikleri ” ile ilgili eğitim verilir.
♦ Sınavda başarıyı en önemli oranda etkileyen faktör, akademik İngilizce bilgisidir. Bu konunun önemini bildiğimizden akademik kelimeler konusunda adaylara Ielts Sınavı Hazırlık İstanbul  programlarının süresi   boyunca IELTS Sınavı Hazırlık İstanbul eğitim birimlerimizde destek sağlanır ve özel çalışmalar verilir. Bu çalışmalar daha sonra çok yakından takip edilir.

Diğer Yazılar

Leave a Comment