Genel 

Ielts Sınavı Hazırlık Kursu

 Ielts Sınavı Hazırlık Kursu Programı

Ielts Sınavı Hazırlık Kursu Hakkında

1 –  Ielts Sınavı Hazırlık Kursu ( Bireysel – Özel Ielts Sınavı Hazırlık Kursu )
2 –  Ielts Sınavı Hazırlık Kursu ( 4 kişilik Gruplarla  Ielts Sınavı Hazırlık Kursu )

 Akademik Eğitim Ielts Sınavı Hazırlık Kursu  programlarında çok büyük gelişmeler kaydederek  sürekli başarılı olma fonksiyonunu uzun vadede elde etmiştir. Milletler arası  imtihan programlarında ilk basamaklara ulaşan  sınavı  hazırlık eğitimi  açısından gereksinim meydana getirmiştir. Sınav hazırlık eğitiminin en yoğun ve başarıya ulaşanı da  Akademik Eğitim olmuştur.

Akademik Eğitim de, sınav hazırlık programlarında  bütün güncel kaynaklar kullanılmaktadır. Bu eğitimler neticesinde  öğrenciler imtihanda sürprizle karşılaşmamakta ve rahat bir imtihan süreci geçirmektedirler.

Akademik Eğitim öğretmenleri, her öğrencinin seviyesi ve hedef skoruna göre ayrı Ielts Sınavı Hazırlık Kursu  programı yapmakta ve öğrencilerine takdim etmektedir . Karşılıklı ahenk içinde sürdürülen  derslerin öğrenci üzerindeki sorumluluğu da mühimdir. Öğrencinin emek vermesi, yüksek performansta olması ve öğretmenin bütün talimatlarını takip edip yerine getirmesi gerekmektedir. Karşılıklı çalışma ve işbirliği kaçınılmaz bir biçimde başarıyı getirmektedir..

Ielts Akademik Eğitim Ielts Sınavı Hazırlık Kursunda Ielts eğitimleri bireysel – teke tek  verilmektedir. Grup şeklinde müracaat eden  öğrenciler kabul edilir ve ders verilir. Ancak alt yapıları  ve seçtikleri yada hedefledikleri skor aynı  olmalıdırlar.

” Yoğun çalışma ve profesyonel öğretmenlerimizin katkı sağlamaları  ile uluslararası kabul görmüş sınavlarda başarılı olmanıza destek  oluruz.”

 

 

Diğer Yazılar

Leave a Comment