Ielts Sınavı Hazırlık Kursu

IELTS SINAVI HAZIRLIK KURSU PROGRAMI

 IELTS Sınavı Hazırlık Kursu Programı İçeriği

1 –  IELTS Sınavı Hazırlık Kursu ( Bireysel – Özel  IELTS Sınavı Hazırlık Kursu )
2 –  IELTS Sınavı Hazırlık Kursu ( 4 kişilik gruplarla  IELTS Sınavı Hazırlık Kursu )

1 – IELTS Sınavı Hazırlık Kursu ( Bireysel – Özel IELTS Sınavı Hazırlık Kursu ) : IELTS Sınavı Hazırlık Kursu programlarına bireyse özel ders olarak iştirak eden  adaylara, IELTS Sınavı Hazırlık Kursu programlarının uygulama günleri ve saatleri ile ilgili olarak, istedikleri gün ve saatleri seçme önceliği verilir. Aday istediği gün ve saatlerde kendi hayat  düzenine  uygun bir biçimde, yaşam tarzını değiştirmeden ders alabilir.. Aday öğrenciye verilecek  derslerin sayısı, kendisine yapılan seviye sınavından ve sınavda elde etmek istediği not öğrenildikten sonra belirlenir. 

2 –  IELTS Sınavı Hazırlık Kursu ( 4 kişilik gruplarla  IELTS Sınavı Hazırlık Kursu ) : Dört kişilik gruplarla uygulanan  IELTS Sınavı Hazırlık Kursu ,  İngilizce seviyeleri bir birlerine denk yada hiç değilse seviyeleri bir birine çok yakın olan  adaylardan oluşturulan homojen gruplarda uygulanır. Bu programların uygulama aşamasında, grupların sayısı eğitim açısından en  uygun sayı olan 4 kişiden oluştuğu için, hocalar aday öğrencilerle adeta bire bir ilgilendiklerinden, grup dersleri sanki bireysel özel IELTS Sınavı Hazırlık Kursu programlarına  benzeşir ki buda aday öğrenciler için avantajı olan bir durumdur. Ayrıca bu gruplarda aday öğrenciler kalabalık gruplarla işlenen kurs programlarında pek elde edemedikleri bir olanağı elde ederler. İstedikleri gibi anlamadıkları yerlerle ilgili soru sorma  avantajı.  

AMAÇ

Bu programlardaki amacımız, gerek yurt dışında kendi dallarında master yada doktora yapmak isteyenlere gerekse yurt içinde  sınavdan elde ettikleri skorlarla üniversite hazırlık sınıfını geçmek yada okumadan direk üniversiteye başlamak isteyen öğrencilere kaliteli bir  eğitim vermek.

NEDEN BİZ

♣ Gerçek Ielts  hocası bulmanın zorluğunu aday öğrencilerin yaşamasını önlemek için her tür imkanımızla devredeyiz.. Gerek bireysel kurs gerekse grup şeklinde icra edilen kurs programlarında yer alan tüm hocalar, bu konuda yıllarca eğitim vermiş deneyimli uzman hocalardır.

♣ Akademik sınavlarda başarı elde edebilmenin en önemli unsurlarından biride çok sayıda akademik kelime haznesine sahip olmaktır.. Bu sebepten dolayı aday öğrencilere kelimelerle ilgili hazırlanmış özel kelime çalışmaları “ verilerek onların yaptıkları çalışmalar bire bir takip edilir ve bu konuda da gereken önlemler alınır.

♣ Grup şeklinde uygulanan kurs programlarında, grupların sayısı 4 kişi ile kısıtlanarak grup derslerine  kalite ve nitelik kazandırılır.

♣ Öğrenci adaylarına IELTS Sınavı Hazırlık Kursu  programlarının uygulama  etabında  sadece gramer bilgisi eğitimi verilmez aynı zamanda ” sınav teknikleri ve  sınav taktikleri eğitimi ” de verilerek sınavda soruların daha doğru, daha rahat ve daha hızlı cevaplanmasına katkıda bulunulur.