Genel 

IELTS Sınavı Hazırlık Kursu

IELTS Sınavı Hazırlık Kursu Programı

IELTS Sınavı Hazırlık Kursu Programı İçeriği

1  –  IELTS Sınavı Hazırlık Kursu ( IELTS Sınavı için birebir IELTS Sınavı Hazırlık Kursu )
2 –  IELTS Sınavı Hazırlık Kursu ( IELTS Sınavı için 4 kişilik Grup  IELTS Sınavı Hazırlık Kursu)

1  –  Ielts Sınavı Hazırlık Kursu ( Ielts Sınavı için birebir IELTS Sınavı Hazırlık Kursu ) : IELTS sınavı hazırlık kursu merkezimizdeki IELTS sınavı hazırlık kursu düzenlemelerinde uygulanan IELTS sınavı hazırlık kursu programlarında,  her yanı ile yüzde yüz öğrenci dostu ve odaklı bilgilerle yüklenen    IELTS sınavı hazırlık kursu programına itici bilgilerle  donanan birebir özel IELTS sınavı hazırlık kursunu  almak üzere katılan  öğrencilere IELTS sınavı hazırlık kursu programının uygulanacağı gün ve saatleri belirleme önceliği verilir.

IELTS sınavı hazırlık kursu platformunda düzenlenen IELTS sınavı hazırlık kursu programlarında aday öğrenci bu önceliğini, kullanarak, özel yaşamında her hangi bir değişiklik yapmadan ihtiyaç duyduğu özel IELTS sınavı hazırlık kursunu  alabilir. Özel IELTS sınavı hazırlık kursu almak isteyen  öğrenciye kaç ders verilmesi gerektiği yapılan seviye sınavından elde edilen verilere göre tayin edilir. 

2 –  Ielts Sınavı Hazırlık Kursu  ( Ielts Sınavı için 4 kişilik Grup  IELTS Sınavı Hazırlık Kursu) : Son dönemlerde uzun yıllardan beri yapılan kalabalık gruplarla kurslardan pek doyurucu ve verimli sonuçlar alınmayınca, IELTS sınavı hazırlık kursu merkezimizdeki IELTS sınavı hazırlık kursu düzenlemelerinde organize edilen IELTS sınavı hazırlık kursu programlarında ki grup eğitimlerinde bir daralmaya ve küçülmeye gidildi. Bu azalma 4 rakamı ile sabit kılındı. Yani grupları oluşturan öğrenci sayısının 4 öğrenci ile oluşturulması IELTS sınavı hazırlık kursunun verimli  olması açısından zorunlu hale geldi.

Bu nedenle, IELTS sınavı hazırlık kursu platformunda gerçekleştirilen IELTS  sınavı hazırlık kursu programlarında grup halinde yapılan IELTS sınavı hazırlık kursunda, birebir özel IELTS kurs kalitesini yakalamak ve aynı özelliklerde kurs yapabilmek amacı ile grubu oluşturan aday öğrencilerin sayısı 4 kişi ile sınırlandırılmış ve bu oluşturulan az sayıdan yararlanarak aday öğrencilere IELTS sınavı hazırlık kursu  sırasında rahat rahat anlamadıkları bir konu ile karşılaştıklarında soru sorabilme imkanı ve IELTS sınavı hazırlık kursu veren hocaya da aday öğrencilerle birebir ilgilenebilme imkanı tanınmıştır.

NEDEN BİZİ SEÇMENİZ GEREK

  • IELTS sınavı hazırlık kursu platformunda tertip edilen IELTS hazırlık kursu programlarında, eğitimde deneyimli,yıllardır bu eğitimi veren ve eğitimde uzmanlaşmış hocalar görev yapar.
  • IELTS sınavı hazırlık kursu platformunda tertiplenen IELTS hazırlık kursu programlarında kurslar sırasında aday öğrencilere sadece genel İngilizce bilgilerinden daha çok, sınavda sınava giren adayların işlerini kolaylaştıran daha hızlı ve  doğru yanıtlar vermesini sağlayan ” IELTS sınav taktikleri ve teknikleri kursu  ” verilir.

Diğer Yazılar

Leave a Comment