Genel 

Ielts Sınavı Hazırlık Merkezi

Ielts Sınavı Hazırlık Merkezi

Ielts Sınavı Hazırlık Merkezi Hakkında Bilgi

1  –  Ielts Sınavı Hazırlık Merkezi ( Ielts Sınavı için birebir Ielts Sınavı Hazırlık )
2 –  Ielts Sınavı Hazırlık Merkezi ( Ielts Sınavı için 4 kişilik Grup  Ielts Sınavı Hazırlık)

1  –  Ielts Sınavı Hazırlık Merkezi ( Ielts Sınavı için birebir Ielts Sınavı Hazırlık ) :  IELTS  Sınavı Hazırlık Merkezi programlarında bireysel özel ders almak üzere bulunan aday öğrencilere , programın uygulanacağı gün ve saatler konusunda bir avantaj sağlanır ve aday eğitim alacağı gün ve saatleri kendi yaşam tarzına göre, yaşamında bir değişikliğe neden olmayacak biçimde belirleyebilir. Bu şekilde aday öğrenci ihtiyaç duyduğu IELTS eğitimini IELTS  Sınavı Hazırlık Merkezi programlarında rahatça alabilir. 

2 –  Ielts Sınavı Hazırlık Merkezi ( Ielts Sınavı için 4 kişilik Grup  Ielts Sınavı Hazırlık) : Ielts Sınavı Hazırlık Merkezi, eğitimleri grup şeklinde de uygulanır. İngilizce seviyeleri bir birine çok yakın olan aday öğrencilerden oluşan homojen gruplara katılarak birebir IELTS özel ders kalitesine ve aynı özellikleri taşıyan IELTS eğitimine ulaşabilirsiniz. IELTS  Sınavı Hazırlık Merkezi programlarında grup şeklinde uygulanan ielts sınavı hazırlık eğitimlerinde; eğitimin bireysel özel ders kalitesine ulaşabilmesi için ve eğitimin kalitesinden ödün vermemek için, grup sayıları 4 kişi ile sabitlenmiştir. Bu şekilde az sayıda aday öğrencinin bulunduğu IELTS  Sınavı Hazırlık Merkezindeki gruplarda ki IELTS eğitiminde, adaylar anlamadıkları her hangi bir konu ile karşılaştıklarında, rahatlıkla soru sorabilir ve yanıt alabilirler. 


NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ ?

  • Ielts Sınavı Hazırlık Merkezinde verilen ielts eğitimlerinde görev alan hocalar konusunda deneyimli ve uzmanlaşmış gerçek ielts hocasıdır.
     IELTS  Sınavı Hazırlık Merkezi programlarında eğitim almak üzere programlara katılan aday öğrenciler ” senet ” uygulaması yoktur. Adayların yapacakları ödemeler takside bağlanır ve uygun aralıklarla tahsil edilir.


IELTS SINAVI HAKKINDA KISA BİLGİLER

  • Kağıt Kalem Uygulama ( Paper Based ) bazlı bir sınavdır.
  • IELTS’i diğer uluslararası akademik sınavlardan  ayıran en büyük özelliği kağıt-kalem kullanılmasıdır. Adaylar, kendi eğitim ve sınav sistemlerinden alışkın oldukları bu uygulamada sahip oldukları gerçek performanslarını gösterebilirler.
  • IELTS’te tüm adaylar dinleme, okuma ve yazma bölümlerine aynı anda başlayıp aynı anda bitirirler. Konuşma bölümünde ise birbirlerinden bağımsız olarak sınavı alırlar.
  • Diğer sınavlar genellikle “Computer Based” veya “Internet Based” diye isimlendirilir ve bilgisayar üzerinden uygulanır.  Bu sınavlarda yan yana oturan aday öğrenciler aynı anda farklı bölümleri yaparlar. Adaylardan biri yazma bölümünü, yanındaki aday konuşma bölümünü yapıyor olabilir ki bu durum sınava uyum problemi meydana getirebilir.
  • Ielts Sınavı Hazırlık Merkezi İngilizce seviyeleri ne olursa olsun, sınava girmek isteyen herkese açıktır. Seviyesi düşük olanlar özel yöntemlerle sınava hazırlanır.

Diğer Yazılar

Leave a Comment