Genel 

Ielts Sınavı Hazırlık Programı

Ielts Sınavı Hazırlık Programı İçeriği ve Uygulanan Yöntemler

Ielts Sınavı Hazırlık Programı Hakkında Bilgi

1  –  Ielts Sınavı Hazırlık Programı ( Ielts Sınavı için birebir Ielts Sınavı Hazırlık )
2  –  Ielts Sınavı Hazırlık Programı ( Ielts Sınavı için 4 kişilik Grup  Ielts Sınavı Hazırlık)

 Hem İşinde, Gücünde. Hemde Ielts Sınavı Hazırlıkta.

1  –  IELTS Sınavı Hazırlık Programı ( IELTS Sınavı için birebir Ielts Sınavı Hazırlık ) : IELTS Sınavı Hazırlık Programında, birebir özel ders almak üzere yer alan aday öğrenciler,  IELTS Sınavı Hazırlık Programının  uygulanacağı günleri ve saatleri kendi belirler. Böylece, günlük yaşamında her hangi bir değişikliğe gitme gereği duymaz. Rahatlıkla işine gücüne devam eder ve bu arada ihtiyacı olan  IELTS Sınavı Hazırlık Programı   eğitimini de alır. Aday öğrenciye IELTS Sınavı Hazırlık Programında kaç ders verilmesi gerektiği yapılan İngilizce seviye sınav sonuçlarına ve aday öğrencinin sınavda elde etmek zorunda olduğu ” score ” a göre belirlenir.

2  –  Ielts Sınavı Hazırlık Programı ( Ielts Sınavı için 4 kişilik Grup  Ielts Sınavı Hazırlık) : 4 kişiden oluşturulan gruplara katılarak birebir ielts özel ders kalitesinde  IELTS Sınavı Hazırlık Programı eğitimi alınabilir. Gruplar Ielts Sınavı Hazırlık Programında seviyeleri aynı olan öğrencilerden homojen olarak oluşturulur. Grupların 4 kişiden meydana gelmesi birebir özel ders kalitesine ulaşmak açısından gereklidir. Zira. bu şekilde aday öğrenciler rahat rahat soru sorabilme imkanı bulur ve de ayrıca ielts sınavı hazırlık programını uygulayan eğitmen her öğrenci ile bireysel olarak teker teker ilgilenebilir ki bu da grup eğitimlerine birebir özel ders niteliği ve özelliği katar.

NOT : Ielts Sınavı Hazırlık Programlarına sadece eksik yanlarınızı kapatmak için tek dersten bile katılabilir ve  IELTS Sınavı Hazırlık Programı eğitimi alabilirsiniz.

Ielts Sınavı Hazırlık Programlarında aday öğrencilere ielts sınavı teknikleri ve taktikleri konusunda bilgi ve eğitim verilerek sınavda soruları doğru yanıtlamaları ve daha hızlı cevap vermeleri sağlanır.

 

 

 

Diğer Yazılar

Leave a Comment