Ielts Sınavı Hazırlık Şirinevler

 Ielts Sınavı Hazırlık Şirinevler Programı

  Ielts Sınavı Hazırlık Şirinevler Programı İçeriği
 

 1  –  Ielts Sınavı Hazırlık Şirinevler ( Ielts Sınavı için birebir Ielts Özel Ders )
2 –  Ielts Sınavı Hazırlık Şirinevler ( Ielts Sınavı için 4 kişilik Grup Ielts Dersi )

1 –  Ielts Sınavı Hazırlık Şirinevler ( Bireysel – Özel Ielts Sınavı Hazırlık ) :  Hazırlık programlarına bireysel olarak özel ders almak için katılan adaylar, ders yapılacak gün ve saatleri kendi istediği gibi belirleme avantajına sahiptir. Bu programların uygulama aşaması başlamadan önce adaya seviye belirleme sınavı yapılır. Adayın seviyesi ve sınavda almak zorunda olduğu  skor , adaya verilecek ders sayısının tespitinde önemli bir rol oynar. Verilmesi gereken ders sayısı seviye sınavından ve adayın alması gereken skor anlaşıldıktan sonra tayin edilir.

2 –  Ielts Sınavı Hazırlık Şirinevler ( 4 kişilik Gruplarda Ielts Sınavı Hazırlık ) : Grup biçiminde gerçekleştirilen hazırlık programlarında, grubu oluşturan öğrencilerin  sınav yapılarak seviyeleri belirlenir ve aynı yada denk seviyede olanlardan gruplar oluşturulur. Aynı yada denk seviyedeki adayların oluşturduğu grup programlarında adaylar grup sayısının 4 kişi ile sınırlandırılmasının avantajını kullanarak, kalabalık gruplarda yapamadıkları, anlamadıkları yerleri sorma ve hocaya bir kez daha tekrar ettirme imkanına sahip olur.  Ayrıca grup sayısının az olması grup derslerine sanki bir bireysel özel ders havası kazandırır vede hoca grubu oluşturan  adaylar ile bire bir ilgilenme imkanına sahip olur.

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ

Ielts Sınavı Hazırlık Şirinevler♦ Sınavların gerek academic gerekse general training olanında,  sınav hazırlık programında eğitim veren hocalar, bu eğitim konusunda uzmanlaşmış, yılların tecrübesi ile yoğrulmuş ,konularında uzmanlaşmış , gerçek sınav  hocalarıdır.
♦ Sınavda başarının can damarı akademik kelime bilgisidir. Ne kadar çok akademik kelime bilinirse sınavda başarı o kadar yakın olur. Bu nedenle  sınav hazırlık programlarına katılan  adaylara bu konuda destek verilir. Akademik kelimelerle ilgili özel çalışmalar verilerek kendileri yakından izlenir.
 Bu  sınav sadece gramer bilgisinden oluşmuş bir sınav değildir. Ne kadar iyi İngilizce bilinirse bilinsin, bu sınavda başarılı olmak ” sınav teknikleri ve sınav taktiklerini “ bilmekten geçer. Bu nedenle sınav hazırlık programlarında programa katılan adaylara bu teknik konularda da eğitim verilir.