Genel 

Ielts Sınavı Hocası

Ielts Sınavı Hocası Hakkında Bilgi

Ielts Sınavı Hocası Gözetiminde Eğitim

1  –  Ielts Sınavı Hocası ( Ielts Sınavı için birebir Ielts Hocası )
2 –  Ielts Sınavı Hocası ( Ielts Sınavı için 4 kişilik Grup  Ielts Hocası)

1  –  Ielts Sınavı Hocası ( Ielts Sınavı için birebir Ielts Hocası ) : IELTS Sınavı Hocasından, sınavına hazırlanmak üzere, bire bir özel eğitim  almak isteyen aday öğrenciler, bireysel olarak özel uzman Ielts Sınavı Hocası gözetiminde öğrencinin tüm hedeflerine uyumlu ve gerçekleştirebilecek  özellikleri içeren bir programın uygulanması ile eğitim alacaklarından, derslerin işleneceği gün ve saatleri kendileri belirler. Adaylara verilmesi gereken ders sayısı  hoca tarafından yapılan seviye sınav sonuçlarına ve adayın sınavda almak zorunda olduğu ” score ” a göre belirlenir. Uygulanan Ielts Sınavı Hocasının programı kesinlik sınava girmek isteyen öğrencinin tüm eksik ve yetersiz bilgilerini tamamlayan, onaran ve seviyesini yükselten türde bir sınav olup tüm özellik, ayrıntı ve incelikleri ile uygulanır. tamamen kişiye özel ve özgü ” bir program niteliği taşır.

2 –  Ielts Sınavı Hocası ( Ielts Sınavı için 4 kişilik Grup  Ielts Hocası) : Sonuçları hiç de iyi olmayan kalabalık grupların kargaşasından, sorun ve düzensizliğinden arındırılmış 4 kişiden oluşturulan gruplarda yer alarak,  programa katılan  tüm öğrencilerin amaçlarını gerçekleştirebilecekleri içeriğe ve özelliğe sahip, kalabalık gruplarla yapılan toplu eğitime yakın uygun fiyatlarla düzenlenmiş  programlarla derslerin işlendiği, özel birebir eğitim kalite ve özelliğinde  eğitim alabilmeniz mümkün. Bunun nedeni, Ielts Sınavı Hocasının grubu oluşturan aday öğrencilerin İngilizce seviyelerinin aynı yada denk olması, gruba eğitim veren hocanın gruptaki tüm aday öğrencilerle bire bir ilgilenebilmesi ve sayının az olması nedeni ile, adayların eğitim sırasında anlamadıkları konularla ilgili soruları Ielts Sınavı Hocasına rahatlıkla sorabilmesindendir.


NEDEN BİZİ SEÇMENİZ GEREK

  • Sınav programlarında görev alan sınav hocaları gerçekten sınav hazırlık konusunda uzmanlaşmış saygın  VE üniversite kökenli  sınav  hocasıdır.
  • Ielts Sınavı Hocasının programlarının uygulama aşamasında genel İngilizce bilgilerine çok gerekmedikçe dönülmez, daha çok  ” sınav teknikleri ve sınav taktikleri eğitimi ” verilir. Bu da sınava katılan adayların soruları doğru yanıtlamasına ve daha hızlı hareket etmesine neden olur.
  • Programlara katılan aday öğrencilere diğer kurumlarda olduğu gibi onları mutlaka bizden eğitim almaya mecbur eden ve bunun için yasal bir zorunluluk yaratan ” SENET “ yapılmaz. 
  • Bu  sınav akademik seviyede bir sınav olduğundan akademik kelime bilgisi soruların öğrenciler pek farkında olmasalar da  doğru yanıtlanmasında önemli rol oynar. Bu nedenle IELTS Sınavı Hocasının programının uygulama aşamasında aday öğrencilere özel hazırlanmış sınavda sık kullanılan akademik kelimelerle ilgili özel çalışmalar verilerek bu kelimelerin çalışılması istenir ve adaylar yakından izlenir. Çalışmayan adaylar uyarılır.

Diğer Yazılar

Leave a Comment