Genel 

Ielts Sınavı için Kamp

IELTS SINAVI İÇİN KAMP KURMAK

Ielts Sınavı için Kamp Kurun

1  –  Ielts Sınavı ( Ielts Sınavı için birebir Özel Ders )
2 –  Ielts Sınavı ( Ielts Sınavı için 4 kişilik Grup Dersi )

IELTS sınavına hazırlık kampı  konusunda, İstanbul da en etkin ve yetkin konumda olmanın onuru ile aday öğrencilere IELTS sınavı ile ilgili her konuda destek ve  eğitim vermek için hazırız. Birebir IELTS özel ders alınabileceği gibi seviyeleri denk olan 4 kişilik  homojen gruplara katılarak IELTS sınavı  ile ilgili amaçlarınıza ve hedeflerinize  ulaşabilirsiniz.

Eğitimler boyunca her konuda destek sağlayabilir, yetersiz olan akademik kelime bilginizi geliştirebilir, Ielts sınavının çözüm teknikleri konusunda bilgi sahibi  olabilir ve hatta yetersiz olduğuna inandığınız tek bölümden dahi IELTS eğitimi alabilir, başarılı olabilirsiniz.

IELTS sınavı için kamp kurmak dendiğinde akıllara ilk gelen şey, gerçekten dağ başına giderek kamp kurmak şeklinde algılanmamalı. Bu söylenilen kamp, ielts sınav tarihine değin , her an ielts sınavı için İngilizce çalışmak, kelime ezberlemek, bol, bol dinleme çalışmaları ve İngilizce bilenler ile İngilizce konuşmalar yaparak sınava kadar konuşmalara akıcılık kazandırmak şeklinde algılanmalıdır. Yani özetle söylemek gerekirse, IELTS sınavı için kamp  demek sınav tarihine kadar İngilizce yemeli, İngilizce düşünmeli ve rüyalarımızı bile İngilizce görmeye çalışmalıyız anlamına gelir.


Özellikle, IELTS sınavı için kampta  kelime ezberlemek yada diğer bir değişle, bildiğimiz kelime sayısını arttırmak ve geliştirmek amacı ile özel çalışmalar yapmalı ve bu yanımızı olabildiğince güçlendirmeliyiz. Bunun için, özel hazırlanan akademik kelimelerle ilgili alıştırmaların bulunması ve bu alıştırmalar üzerinde çalışarak, öğretilen kelimeleri akılda kalıcı bir hale sokmalıyız. Zira, bu türlü yapılmayan kelime çalışmalarının akılda kalıcı olmaması durumunda IELTS sınavında işe yarayacağı pek söylenemez.

 

 

 

Diğer Yazılar

Leave a Comment