ielts Sınavı İstanbul

 Ielts Sınavı İstanbul Programı

  ielts Sınavı İstanbul Programı  İçeriği

 1  –  Ielts Sınavı İstanbul ( Ielts Sınavı için birebir Ielts Özel Ders)
2 –  Ielts Sınavı İstanbul ( Ielts Sınavı için 4 kişilik Grup Ielts Dersi 

 Sınav hazırlık programlarına katılmak isteyen ve İstanbul da yaşayan  adaylar işinin uzmanı , deneyimli ve sınav konusunda başarılı olduğunu kanıtlayan bir  hoca bulmakta zorluklar yaşıyor. Bu nedenle bizi aramadan önce sınav hazırlık programlarına katılmak isteyen adaylara REFERANSLAR sayfasına bakmalarını ve sonra Akademik Eğitimi  aramalarını öneririz.

1 –  Ielts Sınavı İstanbul ( Ielts Sınavı için birebir Ielts Özel Ders ) : Bu tür programların uygulama aşamasında gerek  General Training gerekse Academic sınavı hazırlık programlarına katılmak isteyenlere ilk etapta seviye tespit sınavı yapılır ve seviyesi tespit edilen  adaya kaç derslik bir program uygulanacağı söylenir. Özel hazırlık programlarında derslerin yapılacağı gün ve saatler daha çok adayın istekleri göz önünde bulundurularak belirlenir. Ayrıca aday eğer talep ederse adayın bulunduğu yere  hoca gönderilebilir.

2 –  Ielts Sınavı İstanbul ( Ielts Sınavı için 4 kişilik Grup Ielts Dersi ) : Grup şeklinde uygulanan  sınav hazırlık programları,  adayların seviye sınavı yapılarak bir birlerine seviye bakımından eş olan en azından bir birine çok yakın olan adaylardan oluşturulmuş 4 kişilik gruplarla gerçekleştirilir.

NEDEN BİZ

♣ Gerek bireysel gerekse grup halinde işlenen  programlarda görev yapan hocalar gerçek sınavın hocalarıdır ve konularında çok büyük  bir deneyime sahiptir.
♣ İstanbul da en iyi dersi ve kursu veren kurum olduğumuzu iddia ediyoruz.
Sınav hazırlık programlarında adaylara sadece dil  bilgisi verilmez bunun dışında sınav sorularının nasıl kolaylıkla ve hızlı bir biçimde çözülmesi gerektiği konusunda ” sınav teknikleri ve  sınav taktikleri eğitimi de”  öğretilir.