Genel 

Ielts Sınavı Kadıköy

KADIKÖY IELTS SINAVI PROGRAMI

Ielts Sınavı Kadıköy Hazırlık Programı İçeriği

1  –  Ielts Sınavı Kadıköy ( Ielts Sınavı için birebir Ielts Özel Ders )
2 –  Ielts Sınavı Kadıköy ( Ielts Sınavı için 4 kişilik Grup Ielts Dersi )

Kadıköy yakasında IELTS Sınavı Kadıköy programları ile  nitelikli ve kaliteli sınava hazırlık eğitimi verme konusunda kararlıyız.

 1  –  Ielts Sınavı Kadıköy ( Ielts Sınavı için birebir Ielts Özel Ders ) : Bireysel olarak – kişiye özel  IELTS Sınavı Kadıköy  hazırlık eğitimlerine katılan adaylar eğitimin yapılacağı ve uygulanacağı gün ve saatleri kendileri belirler. Bu konuda  öğrencilerine öncelik tanınır. Bu öncelik sayesinde,  öğrenci ,günün istediği saatinde  IELTS Sınavı Kadıköy  hazırlık eğitimi alabilir. Bu durum  öğrencinin yaşamında her hangi bir değişiklik yapmasına gerek bırakmaz ve  öğrenci istediği şekilde günlük yaşantısını sürdürebilir. Bireysel IELTS sınav hazırlık eğitimi almak isteyen öğrencilere, IELTS Sınavı Kadıköy merkezimizde İngilizce seviye sınavı uygulanır ve bu sınavdan elde edilen neticeler ve adayın sınavda elde etmek istediği ” score ” kendisine kaç ders verilmesi gerektiği konusunda yardımcı olur ve bu olgulara göre verilmesi gereken ders sayısı belirlenir.

2 –  Ielts Sınavı Kadıköy ( Ielts Sınavı için 4 kişilik Grup Ielts Dersi ) :  IELTS Sınavı Kadıköy  hazırlık eğitimlerinde 4 kişilik gruplar içinde yer alarak, bireysel sınav hazırlık kalitesinde eğitim alabilirsiniz. Bunun için, seviye sınavları sonucunda denk seviyede olan  öğrencilerden  IELTS Sınavı Kadıköy  hazırlık grubunda oluşturulan gruplar içinde yer almak gerekir. Grubu oluşturan  öğrenci sayısının 4 öğrenci ile sınırlandırılması hiç şüphesiz  öğrenciler için bir avantajdır. Zira, grup küçük olduğundan  öğrenciler, kalabalık gruplarla yapılan  sınav eğitimlerinde fırsat bulamadıkları ” anlamadıkları yerlerle ilgili soru sorma ”  imkanının bulur. Ayrıca, grup küçük olduğundan  IELTS Sınavı Kadıköy  hazırlık eğitimlerini veren  eğitmen de adaylarla bire bir ilgilenebilme fırsatı yakalar ki buda grup eğitimlerinin bireysel bir karakter kazanmasına neden olur.

NEDEN BİZİ SEÇMENİZ GEREK 

Bu sınav herkesinde bildiği gibi akademik seviyede bir sınav olma özelliğini taşır .Bu nedenle akademik kelime bilgisi çok olanın sınavda başarılı olma şansı yüksektir. Bu nedenle, IELTS Sınavı Kadıköy öğretilerinde öğrencilere özel hazırlanmış akademik kelime çalışmaları verilerek onların akademik kelime sayısını geliştirmelerinde destek sağlanır ve çalışmaları çok yakından izlenir. Bu şekilde IELTS Sınavı Kadıköy seminerlerinde öğrenciler bu çalışmalarda bir aksama yada aksatma yaşarlarsa öğrenciler uyarılır.

Sınavın IELTS Sınavı Kadıköy programlarını kesinlikle bu konuda uzmanlaşmış ve yıllarca eğitim  vermiş deneyimli eğitmenler uygular.

Sınav eğitimleri sürecinde ,  öğrenciler sadece gramer eğitimi verilerek boğulmaz ayrıca ,  sınav teknikleri ve sınav taktikleri eğitimi de verilerek sınavda, sorulan soruları daha rahat ve daha hızlı yanıtlaması sağlanır.Diğer Yazılar

Leave a Comment