Genel 

Ielts Sınavı Kursu

IELTS SINAVI KURSU PROGRAMLARI

Ielts Sınavı Kursu Program İçeriği

1 – Ielts Sınavı Kursu ( Birebir Özel Ielts Sınavı Kursu )
2 – Ielts Sınavı Kursu ( 4 Kişilik Gruplarla Ielts Sınavı Kursu )

1 – Ielts Sınavı Kursu ( Birebir Özel Ielts Sınavı Kursu ): IELTS sınavı  kursunun yapıldığı merkezdeki IELTS sınavı  kursu platformunda  düzenlenmiş IELTS sınavı  kursu öğretilerinde, düzenlenmiş birebir özel IELTS sınavı  kursu almak amacı ile  baş vuru yapan ve kayıt olanlar, IELTS sınavı kursu programının işleneceği ve uygulanacağı tarihler konusunda söz sahibi olur ve ilk seçim onlara aittir.

2 – Ielts Sınavı Kursu ( 4 Kişilik Gruplarla Ielts Sınavı Kursu ):  IELTS sınavı  kursudepartmanlarında IELTS sınavı  kursu eğitim etkinliklerinde organize edilmiş toplu olarak IELTS sınavı  kursu  almak istemeyen ve grup içinde eğitim almaya karara veren öğrenciler için, IELTS sınavı  kursu verilen bölümlerimizde ki IELTS sınavı kursu programlarında seviyeleri bir birine elverdiğince yakın olan 4 öğrenciden kurulu küçük gruplarda  kaliteli ve güvenilir bir eğitim almak da mümkün.

 IELTS sınavı  kursu kampüslerinde IELTS sınavı  kurs u ile ilgili çalışmalarda yer verilen IELTS sınavı  kursu bünyesinde bu tür küçük grupların kurulmasında ki amaç tamamen öğrenci odaklı olup onların avantajları düşünülerek  uygulanmaya konulmuş bir düzenlemedir. Zira, IELTS sınavı  kursu merkezinde 4 kişiden oluşan bu küçük gruplarda yapılan ve verilen IELTS sınavı  kursları daha kalabalık gruplarda yapılanlara oranla öğrenci için çok daha yararlıdır.

 IELTS sınavı  kursu forumlarında IELTS sınavı  kursu için açılan özel sınıflarda organize edilen IELTS sınavı  kursu için geçen süre içinde mevcudun az olması nedeni ile, hem eğitmenler istedikleri gibi rahat bir eğitim verebilir.

IELTS SINAVI KURSU  için NEDEN BİZİ SEÇMENİZ GEREKİR

  • IELTS sınavı  kursu  etkinlikleri ile ilgili faaliyetlerde ki IELTS sınavı  kurs düzenlemelerimizde yer alan hiç bir öğrenciye, bağlayıcı bir içerik taşıyan ”  SENET ”  gibi yasal bir kağıt imzalatılmaz. Öğrenci daha önceden bildirmek koşulu ile isterse ödemelerini kendi belirlediği tarihlerde taksitle de yapabilir.
  • Bunun gibi uluslar arası bir çapta ki sınavlarda başarılı olmanın yollarından biri, bu seviyede çok sayıda kelime bilmekten geçer. Bu nedenle, IELTS sınavı  kursu hakkında ki seminerlerde özel şekilde ayarlanan IELTS sınavı  kursu öğretilerinde özel hazırlanmış kelime alıştırmaları ile öğrencilerin kelime hazneleri olabildiğince geliştirilir, genişletilir ve bildikleri akademik kelime sayısı bu alıştırmalar aracılığı ile çoğaltılır.

ÖĞRENCİLERE SINAV HAKKINDA ÖNERİ VE ÖĞÜTLER

  • Bol, bol akademik seviyede okuma parçaları okuyun ve çözün.
  • IELTS sınavı  kursu  alsanız bile kendiniz bizzat uğraşarak akademik kelimeler konusunda kişisel çalışmalar yapın ve kelime dağarcığınızı olabildiğince elinizden geldiği kadar çoğaltın.

Diğer Yazılar

Leave a Comment