Genel 

Ielts Sınavı Kursu

 Ielts Sınavı Kursu

Ielts Sınavı Kursu Programı

1 –  Ielts Sınavı Kursu ( Bireysel-Özel  Ielts Sınavı Kursu)
2 –   Ielts Sınavı Kursu ( 4 kişilik Gruplarla  Ielts Sınavı Kursu)

 1 –  Ielts Sınavı Kursu ( Bireysel – Özel  Ielts Sınavı Kursu) : IELTS sınavı kursu özel uygulandığında  Academic yada  General training sınavından yüksek skorlara gereksinim duyanlara tavsiye edilen  ve birebir hoca ile öğrencinin karşılıklı her konuyu tüm ayrıntıları ile inceleyerek vede çalışarak gerçekleştirilen bir eğitim tarzıdır.

2 –   Ielts Sınavı Kursu ( 4 kişilik Gruplarla  Ielts Sınavı Kursu) : Dört kişi ile sınırlandırılarak derslere bir özel ders niteliği ve bireysel özel ders kalitesine ve eğitimine çok yakın bir tarz kazandırılan bu tür IELTS sınavı kursları  gereken ihtiyaca rahatça cevap verebilmektedir.

NEDEN BİZ

A Bu tür eğitimlerde görev alan tüm hocalar ielts konusunda çok deneyimli gerçek ielts hocalarıdır.
B Dört (4) kişilik gruplarda  eğitime katılan adaylar arasında seviye denkliğine özen gösterilerek adaylar arasında her hangi bir ayırım meydana gelmemesine önem verilir.
C Bireysel eğitimlerde , eğitimim yapılacağı gün ve saat konusunda öncelik öğrenciye ait olup istediği gün ve saati belirleyebilir.
D Essay yazılımlarında her essay türü için hazırlanmış yazım kalıpları ile adayın essay yazımı çok kısa bir sürede geliştirilir
E Arzu edenler ( writing, speaking, reading, listening) bölümlerinden har hangi birini tek başına seçerek sadece o bölüm için eğitim alabilir.

 

 

 

Diğer Yazılar

Leave a Comment