Ielts Sınavı Mecidiyeköy

Ielts Sınavı
Mecidiyeköy Programı

 Ielts Sınavı  Mecidiyeköy
Programı İçeriği 

1  –  Ielts Sınavı Mecidiyeköy ( Ielts Sınavı için birebir Ielts Özel Ders)
2 –  Ielts Sınavı Mecidiyeköy ( Ielts Sınavı için 4 kişilik Grup Ielts Dersi )

1 –  Ielts Sınavı Mecidiyeköy ( Ielts Sınavı için birebir Ielts Özel Ders ) : IELTS  Sınavı Mecidiyeköy  hazırlık programlarına, özel ders almak için bireysel olarak katılan adaylara, ilk etapta  seviye tespit sınavı yapılarak seviyeleri ölçülür. Bundan sonra, sınavda adayın almak istediği not ve seviyesi adayın kaç ders alması gerektiğini ortaya çıkarır. IELTS  Sınavı Mecidiyeköy  eğitim merkezinde bireysel özel ders alan  sınav hazırlık programları adayları, derslerin işleneceği gün ve saatler konusunda özgürdür ve bu gün saatlerin seçimi adayın kendisine bırakılır.

2 –  Ielts Sınavı Mecidiyeköy ( Ielts Sınavı için 4 kişilik Grup Ielts Dersi ) : IELTS  Sınavı Mecidiyeköy  eğitim merkezinde grup sınav hazırlık programlarına iştirak eden adaylara seviye tespiti yapılarak, seviyeleri belirlenir ve aynı yada denk seviyede olan adaylar bir araya getirilerek gruplar oluşturulur. Denk seviyede adaylardan meydana getirilen gruplarda, dersler daha anlaşılır ve daha etkin olur. Grup sayısının az olması, grubu oluşturan adaylara positif olarak yansır. Zira 4 kişi ile sınırlandırılan gruplarda, kalabalık gruplarla yapılan derslerde yapılmak istenip te yapılamayan bazı şeyler kolaylıkla yapılır. Örneğin, adaylar dersler sırasında anlamadıkları yerleri sormak şansını elde eder. Ayrıca hoca, grubu oluşturan tüm adaylar ile teker teker ilgilenebilme imkanını yakalar ki buda adayların lehine bir durum oluşturur.

NEDEN BİZİ SEÇMENİZ GEREK

Ielts Sınavı Mecidiyeköy♦ Ielts academic ve general training sınavı hazırlık programlarında yer alan tüm hocalar, sınav konusunda senelerce eğitim vermiş ve bu konuda uzmanlaşmış hocalardır.
 IELTS  Sınavı Mecidiyeköy  eğitim merkezindeki sınav hazırlık  programlarında, sınavın püf noktalarını da içeren ve soruların cevaplanmasını kolaylaştıran sınav teknikleri ve sınav taktikleri eğitimi ” de adaylara verilir.
♦ Akademik kelime sayısı  sınavda başları için büyük önem taşır. Bu nedenle  adaylara  eğitim boyunca akademik kelimeler konusunda desteklenir. Akademik kelimelerle ilgili özel çalışmalar verilir ve bu aktivite yakından izlenir.