Ielts Sınavı,Neden Bİz

Ielts SınavıNeden Bİz

Ielts SınavıNeden Bİz Tercih Edilmeliyiz

 

1  –  Ielts Sınavı ( Ielts Sınavı için birebir Özel Ders )
2 –  Ielts Sınavı ( Ielts Sınavı için 4 kişilik Grup Dersi )

Ielts Sınavı
Neden Bİz

Sınava hazırlık programlarımızda  gruplarımız en fazla  4 katılımcıdan oluşmakta bunun haricinde kişiye özgü  birebir özel ders programlarımız da bulunmaktadır.

Başka sınav hazırlık kurslarında  12-15 kişilik gruplarda verilen hazırlık eğitiminin tersine, bireysel dil becerinizin gelişmesine dönük seviyeleri aynı olan yada en azından bir birine çok yakın seviyeleri olan  homojen küçük gruplar oluşturmaktayız.

Ayrıca özel gruplara katıldığınızda  ödeyeceğiniz ücret ile kalabalık gruplara ödenen ücret arasında büyük farklar yoktur.

Gruplar seviye tespit sınavı neticelerine göre düzenlenir. Ielts sınavı adayları  her biri ayrı  biçimde yazılı ve sözlü sınava girer. Hedeflenen puana göre adaylardan   Intermediate (5-6,5 puan) veya Upper Intermediate (6,5 ve üzeri) seviyesinde olmaları beklenir. 

Sınava yardım almaksızın yada kursa gitmeksizin tek başına hazırlanmak isteyenlerin çok üst seviyede İngilizce bilmesi, sınavın modüllerini  çok iyi tahlil etmiş olması ve  senelerden beri devam eden soru tiplerini ve bu soruların çözümlerini iyi kavramış ve kavradıklarını da özümsemiş olması gerekir.

Bir sınav hazırlık kursuna gidilmesi halinde çalışmak için size düşen yük daha olacak ve sınava daha güçlü bir şekilde odaklanılır.

Alanında uzman  hocalar tarafından verilen soruların çözüm taktikleri  sınavda harcayacağınız zamanı ev verimli şekilde nasıl kullanmanız gerektiği konusunda disiplin kazandırabilir.

Sınava hazırlıkta  kendi başınıza sınav ile baş edebilmeniz imkansız denecek kadar zordur bu nedenle  Akademik Eğitime müracaat ederek bu zorlukları yaşamaktan kurtulabilirsiniz .