Ielts Sınavı Özel Ders 

Ielts Sınavı Özel Ders

Ielts Sınavı Özel Ders Programı

IELTS SINAVI ÖZEL DERS PROGRAMI İÇERİĞİ

1 – Ielts Sınavı Özel Ders ( Ielts Sınavı için birebir Ielts Özel Ders )
2 – Ielts Sınavı Özel Ders ( Ielts Sınavı için 4 kişilik Grup Ielts Dersi 

-Birebir IELTS Sınavı Özel Ders

-Kişiye IELTS Sınavı özel ders programları

-IELTS uzmanı eğitmenler

  • Sınava özel sınav teknikleri çalışması

-Özgün sınav denemelerinin çözülmesi

-Özel Hazırlanmış sınava hazırlık materyal desteği

– 30 yıllık tecrübe

-Özel derslerde %90 başarı oranı

IELTS SINAVI ÖZEL DERS PROGRAMLARI

IELTS Sınavı özel ders programlarında yer almak isteyen aday öğrenciler istedikleri taktirde, 4 temel ögeden oluşan  sınav sorularından sadece zayıf oldukları bölüm için de eğitim alabilirler.

 Writing Özel Ders : Sadece essay yazımı yada diğer yazım çeşitleri  için daha önceden kalıplar şeklinde hazırlanmış olan yazım türleri için özel ders alınabilir.
 Reading Özel Ders : Eğer reading bölümünde başarılı değilseniz, bu tarafınızı geliştirmek için ielts reading  dersleri alarak okuma parçalarında yer alan çeşitli türdeki soruların nasıl yanıtlanacağını öğreten dersler alabilirsiniz.
 Speaking Özel Ders : Speaking konusunda noksan yanlarınız varsa, sadece speaking konusunda gelişmek için ders alabilirsiniz.
 Listening Özel Ders : Listening konusunda yetersiz yada zayıf olduğunuzu hissediyorsanız , bu tarafınız güçlendirici gerçek sınavlardan alınmış dinleme bölümleri ile sadece listening  dersi  alabilirsiniz.

 

Sınava girmek üzere hazırlanmak için başvuran aday öğrencileri tecrübeli hocalar eşliğinde profesyonel bir destekle hazırlamak ve onları diğerlerinin bir adım önüne taşımak eğitim felsefemizin esas temelini oluşturur.. Kurumumuz hocaları en az 6 -10 yıllık tecrübeye sahip bu sınava bir kaç kez sınav sitemini tanımak ve tekniğini kavrayabilmek için  çok iyi hocalardır. Öğrencilerimize sunulan kaynakların tümü güncel kaynaklardır. Sınav sistemine en yakın yöntemler ile katılımcılarımızı IELTS sınavına hazırlıyoruz.

  Dersler son 7 yıldan beri birebir verilmektedir.
Kalabalık grup derslerinde  skor kaybı yaşanabilmekte fakat birebir derslerimizde skor kaybı yaşanmamaktadır.
Her öğrencinin öğrenme ve konu kavrama mantığı farklı olduğundan, öğrencinin anlayabileceği uygun eğitim  teknik ve taktiklerimiz  mevcuttur.
  Derslerde yapılan ve çalışılan tüm konular sınavda çoğunlukla öğrencilerimizin önüne çıkmakta ve daha kolay bir sınav süreci geçirmektedirler.

 Eğitimlerde ödevler çok önemlidir. Her ödev yapılıp bittiğinde  eğitmenlerimiz bir üst konuya geçer ve disiplinli bir eğitim süreci oluştururlar.

  Birebir verilen eğitimler mezunlarımız tarafından beğenilmiş  ve her platformda eğitim almak isteyenlere tavsiye edilmektedir.

 

Diğer Yazılar

Leave a Comment