IELTS Sınavı Sayfası

IELTS Sınavı Sayfası Hakkında Açıklama

IELTS Sınavı Sayfası İçeriği

1 – IELTS Sınavı Sayfası ( Birebir Özel IELTS Kursu)
2 – IELTS Sınavı Sayfası  ( 4 öğrenciden oluşturulan gruplarla IELTS Kursu )

1 – IELTS Sınavı Sayfası ( Birebir Özel IELTS Kursu): IELTS Sınavı Sayfası adı altında IELTS Sınavı Sayfası temel birimlerimizde, IELTS Sınavı Sayfasından birebir özel ders almak isteyen öğrenciler için kurulan IELTS Sınavı Sayfası bölümlerimizde, Academic veya General Training modüllerine hazırlanmak için IELTS Sınavı Sayfası programları ile öğrencilere skor hedefli IELTS Sınavı Sayfası  departmanlarında IELTS Sınavı Sayfası eğitimleri verilir.

IELTS Sınavı Sayfası eğitim atölyelerinde öğrencilere bire bir tatbik edilen IELTS Sınavı Sayfası kurslarındaki IELTS Sınavı Sayfası programları, IELTS Sınavı Sayfası kursu alan öğrencinin İngilizce seviyesi ile bire bir örtüşen ve sadece onlar için IELTS Sınavı Sayfası olarak programlanan kişiye   özgüdür. Bu nedenle, IELTS Sınavı Sayfası programlarına tabi olan öğrenciler  IELTS sınavını başarır.

2 – IELTS Sınavı Sayfası  ( 4 öğrenciden oluşturulan gruplarla IELTS Kursu): IELTS Sınavı Sayfası programlarının 4 öğrenciden kurulan ve toplu bir halde grup olarak  IELTS Sınavı Sayfası kursu almak isteyen öğrenciler için hazırlanmış düzenlemeleri de var. IELTS Sınavı Sayfası isimli ana departmanlarda uygulanan bu  IELTS Sınavı Sayfası kursları, bireysel özel IELTS Sınavı Sayfası kursları  ayarında ve aynı özelliklere sahiptir.

NEDEN BİZİ TERCİH ETMENİZ GEREK

IELTS Sınavı Sayfası isimli eğitim merkezimizdeki IELTS Sınavı Sayfası temel birimlerimizde, birebir özel  IELTS Sınavı Sayfası kursu almak isteyen öğrenciler için kurulan IELTS Sınavı Sayfası bölümlerimizde, IELTS (Uluslararası İngilizce Dil Test Sistemi) sınavına hazırlanırken İngilizce becerilerinizi ve sınav tekniğinizi geliştirecektir.

SINAV HAZIRLIĞI

IELTS Sınavı Sayfası adı altında IELTS Sınavı Sayfası temel eğitim ünitelerimizde , birebir özel  IELTS Sınavı Sayfası kursu almak isteyen öğrenciler için kurulan IELTS Sınavı Sayfası  departmanlarında, tüm sınava  IELTS Sınavı Sayfası hazırlık kursları, sınav başarısını elde etmek için geçmişteki makaleleri ve sınav tekniğini kullanarak becerileri ve İngilizceyi öğrenmenizi sağlayan seçtiğiniz sınav alanlarını kapsar.

HEDEFLER

IELTS Sınavı Sayfası  departmanlarında hedefe yönelik ve odaklanmış IELTS Sınavı Sayfası hazırlık programı
Sınavda başarılı olmak için gerekli becerileri geliştirmek

NE ÖĞRENECEKSİN

Anlam için okuma, ayrıntı taraması, yorumlama, çıkarımlar yapma ve daha fazlasını yapın
Başarılı bir şekilde entegre ve bağımsız yazım için yöntemler
Güvenle konuşmak ve bire bir görüşmede başarılı olmak için gerekli beceriler
Öz ve detay dinleme gibi dinleme stratejileri
Örnek makaleler ve belirli görevlerin sürekli uygulamasıyla, IELTS Sınavı Sayfasında aldığınız sınavı tanıyacak ve soruları mümkün olduğunca etkili bir şekilde nasıl cevaplayacağınızı öğreneceksiniz.