Genel 

Ielts Sınavı

Ielts Sınavı

Ielts Sınavı Hakkında Bilgi

 1  –  Ielts Sınavı ( Ielts Sınavı için birebir Ielts Özel Ders )
2 –  Ielts Sınavı ( Ielts Sınavı için 4 kişilik Grup Ielts Dersi )

1 –  Ielts Sınavı ( Ielts Sınavı için birebir Ielts Özel Ders ) :  IELTS Sınavı için  bu tür IELTS Sınavı için birebir özel ders programlarının uygulamasında verilen ders sayısı adayın İngilizce seviyesi ile doğru orantılıdır. Adayın İngilizce seviyesi seviye tespit sınavı ile belirlendikten sonra kaç derslik bir IELTS Sınavı özel ders programının uygulanması gerektiği  adaya bildirilir ve IELTS Sınavı özel ders programı uygulanmaya başlar.

2 –  Ielts Sınavı ( Ielts Sınavı için 4 kişilik Grup Ielts Dersi ) : Grup IELTS Sınavı hazırlık programlarının uygulanmasında grupların dört kişi ile sınırlandırılması , grup derslerine birebir yapılan özel ders havasını , niteliğini ve kalitesini sağlamak amacını güder. Ayrıca , grubu oluşturan  adayların seviyelerinin mümkün olduğu kadar eşit olmasına ; yada olabildiğince bir birine yakın olmasına özel bir önem verilir . Bu yaklaşım seviyeleri aynı yada yakın olan adayların dersleri aynı anda kavramasına birinin ileri diğerinin geri kalmasını önlemek içindir.

 

NEDEN BİZ

A. Gerek ielts gt sınavı gerekse academic sınav uygulamalarında konularında uzman ve deneyimli hocalar görev alır.
B. IELTS Sınav programlarının uygulamalarında adaylara , sınavı teknikleri ve sınavı taktikleri öğretilerek bir tür zamana karşı bir yarış olan sınavda soruların yanıtlanmasında zaman kazandırılır.
C. IELTS SınavınIN en zor bölümü olan reading pasajlarında 15 tür bir birinden farklı sorular bulunur. Bu soruların her birine ne şekilde cevap verileceği tek tek öğretilir.
D. Writing bölümünde yer alan essay yazımları . özel hazırlanmış model kalıplarla öğretilerek essay yazımında hem zaman kazandırılır hemde yazılacak essayin pragraf organizasyonunun doğru olması sağlanır.

NOT : Sınavda yer alan reading . writing . speaking ve listening dersleri için ayrı ayrı ders alınabilir.

 

Diğer Yazılar

Leave a Comment