Koç Ielts

KOÇ IELTS HAZIRLIK PROGRAMI

Koç Ielts Hazırlık Programı İçeriği

1 –  Koç Ielts Hazırlık ( Bireysel – Özel  Koç Ielts Hazırlık  ) 
2 – Koç Ielts Hazırlık  ( 4 kişiden oluşan gruplarla  Koç Ielts Hazırlık  

1 –  Koç Ielts Hazırlık ( Bireysel – Özel  Koç Ielts Hazırlık  ) :  Koç Ielts Hazırlık  merkezimizdeki kesin sonuç aldıran ve uzman hocalar gözetiminde uygulanan yüksek skor almaya yönelik özellikleri olan   Koç Ielts Hazırlık  programlarında amaca ulaşmak ve sonuç almak şimdi çok daha kolay. Hazırlık programlarına bireysel – kişiye özel katılabilir ve bireysel katılımlar için aday öğrencilere tanınan programların uygulanacağı günleri ve saatleri seçme hakkından faydalanabilirsiniz. Bu şekilde günlük yaşamınızda hiç bir değişiklik olmaz. Bu şekilden hayatınızda bir değişikliğe gitmeden günlük rutin işlerinizi gerçekleştirir ve  hazırlık eğitimi de alabilirsiniz. Bireysel  eğitim almak isteyen aday öğrencilere verilmesi gereken ders sayısı aday öğrenciler için uygulanan seviye sınavından elde edilen sonuçlara bakılarak ve aday öğrencinin sınavda almak zorunda olduğu ” score ” düşünülerek belirlenir.

2 – Koç Ielts Hazırlık  ( 4 kişiden oluşan gruplarla  Koç Ielts Hazırlık  ) : Kalabalık grupların sorun yaratan havasından verimli ve olumlu sonuçların  alınamadığı  programlarından kurtulmak ve gerçek bir sınav hazırlık programında yer alarak amacınıza ve hedeflerinize ulaşmak için 4 kişiden oluşan gruplar içinde hazırlık eğitimi alabilirsiniz. Bu eğitimler , grubu oluşturan öğrenci sayısının az olması nedeni ile aday öğrencilere bireysel – kişiye özel Koç Ielts Hazırlık  programlarında bir tat verir. Zira, grubun küçük olmasından ötürü, Adaylar hem anlamadıkları her hangi bir konu hakkında rahatlıkla soru sorabilir ve ders tekrarı isteyebilir hemde  eğitim veren eğitmenler herkesle bire bir ilgilenebilir. Bu şekilde  hazırlık eğitimi bireysel bir şekle dönüşür.

AMAÇ

Koç üniversitesi öğrencilerine kaliteli bir Koç Ielts Hazırlık  eğitimi vererek başarılarına katkı sağlamak ve bu konuda tüm Koç üniversitesi öğrencilerinin arayacağı ilk akla gelen isim olmak.

NEDEN BİZİ SEÇMEK ZORUNDASINIZ

  • Koç Ielts Hazırlık  eğitimlerinde yer alan ve eğitim veren hocalar yıllarca bu konuda eğitim vermiş son derece deneyimli gerçek, seçkin ve saygın  sınav hocalarıdır.
  • Bu sınav bilindiği gibi akademik bir sınav olma özelliği taşır. Bu nedenle, akademik kelime bilgisi çok olan bu sınavda daha başarılı olur. Bu nedenle, özel hazırlanmış akademik kelime çalışmaları ile, aday öğrencilerin kelime bilgisi geliştirilir ve öğrencilerin yaptıkları bu çalışmalar çok yakından izlenir.Aksi bir durumda, öğrenciler uyarılır.
  • Koç üniversitesi öğrencileri için onları bizden eğitim almaya mahkum eden ve beğenmedikleri anda ayrılmalarına engel oluşturan senet imzalatma gibi bir isteğimiz yada girişimimiz yoktur. Gerekli durumlarda tam tersine ödemeler bir plan içinde taksite dayandırılır.
  • Bu sınav gibi akademik sınavlarda İngilizce bilgisi yetmez. Sınavın içeriğinin bilinmesi sınavda başarı kazanmak için şarttır. Bu nedenle Koç Ielts Hazırlık   eğitimlerinde öğrencilere sadece gramer kuralları eğitimi, verilmez. Beraberinde,  sınav teknikleri ve sınav taktikleri eğitimi de verilir.