Neden IELTS

Neden IELTS Sınavına Girmeli

Neden IELTS Sınavı Seçilmeli

Neden IELTS diye merak edenlere ve    Neden IELTS diye soranlara,  neden olacak IELTS, dünyanın en popüler İngilizce dil sınavıdır. Yurt dışında çalışmak, okumak ya da yaşamak istiyorsanız, ancak IELTS sınavına girmek bu rüyayı gerçekleştirmenize yardımcı olabilir diye yanıt verilir.

Neden IELTS’i seçmelisiniz?

Neden IELTS çünkü  başarı IELTS ile başlar – önemli olan nihai hedefinizdir. Neden IELTS çünkü, IELTS, yüksek öğretim ve küresel göç için İngilizce yeterliliğinin kanıtı olarak kabul edilmektedir.

Hangi IELTS sınavına girmeliyim?

Hangi IELTS sınavına gireceğinizden emin değil misiniz?
Yapabileceğiniz farklı IELTS sınavları vardır. Neden IELTS çünkü, IELTS, dünyanın her yerinde dolaşmanıza, her zaman istediğiniz işi almanıza veya sadece İngilizcenizi geliştirdiğinizi göstermenize yardımcı olabilir.

IELTS Akademik sınavına girin

Dünyanın herhangi bir yerinde lisans veya yüksek lisans düzeyinde okumak ya da İngilizce konuşulan bir ülkede profesyonel bir organizasyonda çalışmak istiyorsanız IELTS Akademik sınavına girin.

İngiltere’de çalışmak ya da okumak mı istiyorsunuz?

IELTS Genel Eğitim sınavına katılın

Dil becerilerinizi tüm dünyada kanıtlamak için IELTS Genel Eğitimi: İngilizce konuşulan bir ülkede çalışmak, çalışmak veya göç etmek

İngiltere vizesi ve göçü için belirli bir IELTS testi vardır (UKVI). İngiltere’de çalışmak, okumak ya da yaşamak istiyorsanız bu sınava girmeniz gerekebilir.

Neden IELTS

Yurt dışında okuyun, çalışın ve yaşayın

Neden IELTS zira, IELTS, 140’tan fazla ülkede 10.000’den fazla kuruluş tarafından kabul edilmektedir. Bu kuruluşlar, hükümetleri, akademik kurumları ve yalnızca ABD’de 3.000 ile işverenleri içerir.

Gitmek istediğin yere git

İngilizcenin ana dil olduğu çoğu ülkede, işlere ve üniversite kurslarına başvurmak için İngilizce dil becerilerine dair kanıtlara ihtiyacınız olacak.

Kendinizi evde kanıtlayın

İngilizce dil becerilerinizi bir IELTS sınavıyla kanıtlamak, kendi ülkenizde daha iyi bir iş veya terfi edinmenize yardımcı olabilir.

Göç mü arıyorsunuz?

IELTS sınav sonuçlarınız göçmenlik gereksinimlerinizi karşılamanıza yardımcı olacaktır. İngilizce dil sınavına ihtiyaç duyan tüm göçmenlik makamları IELTS’i kabul edecektir.  

IELTS yolculuğunuzu seçin

Testinizin rezervasyonundan sonuçlarınızı almaya kadar şunları yapabilirsiniz: bir IELTS rotası seçin bu size uyar.

Uluslararası üniversitelere girmenize yardımcı olacaktır

IELTS yeterliliğine sahip olmak birçok fırsatı da beraberinde getirir. İngiltere veya İrlanda’da bir üniversitede okumak istiyorsanız, IELTS tam da ihtiyacınız olan şey! Pek çok büyük üniversite, bu İngilizce dil sınavını kabul koşullarında ister ve alacağınız puan hangi üniversiteye gitmek istediğinize bağlıdır.

Kariyeriniz için harika

Dünyanın en popüler  sınavı olan IELTS yeterliliği, dünya çapında tanınmakta ve 140’tan fazla ülkede 10.000’den fazla kuruluş tarafından kabul edilmektedir .