Genel 

Özel Ielts Kursu

Özel Ielts Kursu Hakkında Bilgi

Özel Ielts Kursu Program İçeriği

1 – Özel Ielts Kursu ( Birebir – Özel Ielts Kursu )
2 – Özel Ielts Kursu ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla Özel Ielts Kursu  )

1 – ÖZEL IELTS KURSU ( BİREBİR ÖZEL IELTS KURSU): Özel IELTS  kursu eğitim departmanlarında Özel IELTS  kursunu birebir alan öğrenci, kayıt olduğu andan itibaren Özel IELTS  kursu programının yapılacağı gün ve saatleri bizzat kendi belirleme hakkı kazanır.Kazandığı bu hak, öğrenciye kursa gelmekten ötürü yaşamında bir değişiklik yapması gerekirse bunu önler. Öğrenci programın gün ve saatlerine göre yaşamını düzenleyebilir.

Öğrencinin kaç ders alması gerektiği konusu, öğrencinin yapılan seviye sınavlarından elde edilen sonuçlara ve sınavda almak istediği score a göre uzmanlar kurulunun kararı ile çözülür ve ” kişiye özgü Özel ielts kursu ” başlatılır.

2 – ÖZEL  IELTS KURSU ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla ÖZEL IELTS KURSU ): Özel ielts kursu programlarında 4 öğrenciden oluşturulan gruplara katılarak da kurs alınabilir. Bu grupların 4 kişiden oluşturulma nedeni, verilen eğitimde azami kaliteyi elde etmek ve sürdürmek amacına  yöneliktir.

Özel IELTS  kursu eğitim departmanlarında Özel ielts kursu programlarında 4 öğrenciden oluşturulan bu gruplarda, öğrenci kalabalık gruplarda bulunmayan çok önemle bir imkana sahip olur. Soru sorabilir,  yanıt alabilir hatta ders tekrarı bile isteyebilir.

Özel IELTS  kursu eğitim departmanlarında Özel ielts kursu programlarında her öğrencinin seviyesine uyan bir grup her zaman bulunur ve öğrenci seviyesine uyan gruba katılarak kurs alabilir.

ÖZEL IELTS KURSU için NEDEN BİZİ  SEÇMENİZ GEREK

  • Özel IELTS  kursu eğitim departmanlarında Özel ielts kursu programında yer alan her hangi bir  öğrenciye ayırımsız ”  SENET  yapılmaz. Ödemeleri öğrenci  taksitle kendi mali durumuna uygun olarak tayin eder ve yapar.
  • Ielts sınavında başarılı olmak isteyenlerin çok sayıda akademik kelime bilmesi, başarıyı getiren en önemli unsurlardan biridir. Bu yüzden,  sınav için özel ve özenle hazırlanmış akademik kelimelerle ilgili alıştırmalar öğrenciye dağıtılır ve alıştırmaların hepsinin  yapılması ve bitirilmesi istenir. Bu evrede öğrenci çok yakından takip edilir ve alıştırmaları yapması için sürekli uyarılır.
  • Özel IELTS  kursu eğitim departmanlarında Özel ielts kursu programında görev yapan ve eğitim veren eğitmenlerin tamamı,, Ielts sınavı hazırlık konusunda uzmanlaşmış çok tecrübeli yıllarını ielts sınavı hazırlıkla geçirmiş,  gerçek eğiticilerdir.
  • Öğrenci, sınava hazırlanma aşamasında kendisinde sadece bir konuda eksiklik yada yetersizlik bulursa, bu tek bölüm içinde dahi Özel ielts kursu programlarına  katılabilir.
  • Özel IELTS  kursu eğitim departmanlarında Özel ielts kursu programının uygulanmasında öğrenciye, sınavla ilgili İngilizce bilgiler beraberinde, soruları % 100 doğru ve hızlı cevap vermesine katkı sağlayacak olan ” Ielts sınav çözüm teknikleri eğitimi de ” verilir.


Özel Ielts KursuÖĞRENCİLERE ÖNERİLER

  • Sınav için randevu alan ama önünde az bir zaman olan yada sınavdan yüksek bir score elde etmek amacı olanlara birebir özel kurs almaları önerilir.
  • Özel ielts kursu alındığında, sınav için gerekli olan tüm konuların işlenip bitirilmesi kalabalık gruplarla yapılan kurslara oranla 2 misli daha kısadır. Zamandan kazandırır
  • Kalabalık gruplarla yapılan kurslarda sınavın ayrıntı ve inceliklerine girmek kalabalık ve öğrenciler arasında algılama farkı yüzünden pek mümkün değildir.Özel kurs kısa sürmesi nedeni ile pahalı değildir. Gerçekte, ödenen fiyatlar süre düşünülecek olursa  heme, hemen aynıdır.

Diğer Yazılar

Leave a Comment