taslak

IELTS İNGİLİZCE KURSU için NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ

IELTS  İngilizce Kursu İstanbul programlarına katılan ve birebir olarak düzenlenen özel IELTS İngilizce kursu İstanbul kapsamında hiç bir öğrenciye kurstan ayrılmalarına engel olan ve kalmaya zorlayan bu tür bir ”  SENET ”  yapılmaz. Öğrenci ödemelerini taksitle de yapabilir.
IELTS  İngilizce Kursu İstanbul ile ilgili oluşturulan ve birebir olarak düzenlenen özel IELTS İngilizce kursu İstanbul kapsamında sınavlarda kimsenin pek aldırış etmediği ama aslında çok önemli bir konu olan akademik kelime haznesi konusunda ısrarla durulur. Akademik bir sınavda başarılı olmanın en temel ve önemli unsurlarından biri olan akademik kelime haznesini genişletme ve geliştirme olayında özenle davranılır ve hazırlanan özel alıştırmalar öğrencilere verilerek kelime dağarcıklarının genişlemesi ve bildikleri kelime sayısının artımı sağlanır.
IELTS  İngilizce Kursu İstanbul programlarında hem birebir hemde toplu olarak düzenlenen özel IELTS İngilizce kursu İstanbul öğretilerinde , öğrencilerin tümüne eksik bilgileri kapsayan ve düzelten bir programın yanı sıra sınavda soruları doğru ve hızlı yanıtlamalarına destek veren ” IELTS sınav çözüm teknikleri ve taktikleri kursları da ” verilir.
IELTS  İngilizce Kursu İstanbul  departmanlarında gerek birebir gerekse mini gruplar için düzenlenen özel IELTS İngilizce kursu İstanbul seminerlerinde, öğrenci istese kendisinde eksik saydığı veya yetersiz gördüğü tek bir yanı için de kursa katılabilir ve eğitim alabilir.
ÖĞRENCİLERE ÖĞÜT VE ÖNERİLER

IELTS sınavında mutlaka başarılı olmak isteyenlere birebir özel IELTS  İngilizce Kursu İstanbul programına  katılmaları önerilir.
Bu gibi seviyesi yüksek sınavlarda ayrıca bir de yüksek skor elde edilmek isteniyorsa, en kısa ve kestirme yol özel kurs almaktır.
Sınav dışında hazırlanırken özel kurs bile alınsa,kişisel çalışmalar yaparak seviye yükseltmek çok akıllıca bir tutumdur.
Çok sayıda akademik seviyede yazı okunmaya çalışmalı. Okurken her yapı ve karakterdeki cümlenin cümle bütünlüğüne dikkat edilmeli ve iyi anlaşılmalı cümlenin nerede başladığı ve nerede bittiği.
Bol, bol akademik seviyede dinleti yapılmalı. Dinlerken nelere dikkat edilmesi ve akılda tutulması gerektiği mutlaka öğrenilmeli.