Yeditepe Üniversitesi Ielts Sınavı

YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ, IELTS SINAVI HAZIRLIK

Yeditepe Üniversitesi Ielts Sınavı Hazırlık Programı

1  –  Yeditepe Üniversitesi Ielts Sınavı ( Ielts Sınavı için birebir Ielts Özel Ders )
2 –  Yeditepe Üniversitesi Ielts Sınavı ( Ielts Sınavı için 4 kişilik Grup IELTS Dersi )

Yeditepe Üniversitesi Ielts Sınavı hazırlık merkezimizdeki Yeditepe Üniversitesi Ielts Sınavı hazırlık eğitimlerinden önce Sınavdan 6,5 almanız için  sınavın tüm özelliklerini en ince ayrıntılarına kadar bilmekte vazgeçilmez yararlar vardır. Olaya bu şekilde bakıldığında ve ne kadar iyi İngilizce bilinirse bilinsin sınavda başarı kazanabilmek için sınav teknikleri ve  sınav taktikleri bilinmeksizin sınavda gereken skoru elde etmek imkansız denecek kadar zordur. Bu nedenle ,  sınav konusunda ve eğitiminde  uzman olan bir eğitmenden özel ders alarak  sınav formatı ve sınavın özellikleri hakkında bilgi edinmeniz sınavı başarmak açısından gereklidir.

 Üniversitenin  Yeditepe Üniversitesi Ielts Sınavı programlarına bireysel olarak katılan ve özel ders alan aday öğrenciler programların uygulanacağı gün ve saatleri bizzat kendileri belirler. Bu onlara tanınmış bir önceliktir. Bu şekilde aday öğrenci, günlük yaşamında bir değişiklik yamadan istediği günlerde ve istediği saatlerde üniversitenin   sınav programlarına dahil olarak eğitim alabilir.

Üniversitenin  sınav programlarına 4 kişilik gruplarda da eğitim alarak iştirak edebilirsiniz.Grubu oluşturan adayı öğrencilerin 4 kişi ile sınırlandırılması tamamen bilimsel bulgulara dayalı bir karardır. 4 kişilik gruplarla yapılan üniversitenin   sınav programları gruba katılan aday öğrenciler için bir çok avantajlar içerir.
Birinci avantaj : Grup küçük olduğundan her aday öğrenci anlamadığı yerlerle ilgili soru sorma imkanı bulur. Hatta bazı konular tekrar edilebilir.
İkinci avantaj : Eğitmenler her bir öğrenci ile teker teker ilgilenebilir ve böylece grup dersleri bireysel özel ders niteliği kazanır.

 

YEDİTEPE IELTS SINAVI İÇİN NEDEN BİZ SEÇMENİZ GEREK

Yeditepe Üniversitesi Ielts Sınavı eğitimi için ,  eğitim konusunda deneyimli ve yıllarca bu konuda eğitim vermiş uzman kadrosuna sahibiz. Bu kadroda görev yapan hocaları gerek  özel ders gerekse grup şeklinde yapılan eğitimlerinde uzmanlık mertebesine ulaşmış gerçek hocaları’dır.

♥ Bu sınav gibi akademik sınavlarda aday öğrencilerin sınavı başarmaları akademik kelime bilgisi ile bağlantılıdır. Çok sayıda akademik kelime bilen  sınavda daha başarılı olur ve daha yüksek ” skor ” elde edebilir. Bu nedenle  Akademik Eğitimde Yeditepe Üniversitesi Ielts Sınavı programlarına dahil olan  adaylara akademik kelimelerle ilgili, özel bir şekilde  hazırlanmış çalışmalar verilerek bu konuda aşama yapmalarına katkı sağlanır ve çalışmaları yakından takip edilerek gerekli uyarılar yapılır.

♥  Akademik Eğitim de  Yeditepe Üniversitesi Ielts Sınavı hazırlık programlarında yer alan aday öğrencilere ” senet imzalatma ” gibi bir uygulama yoktur.

♥ Sınav için hazırlanan aday öğrencilere sadece gramer kuralları eğitimi verilmez yanı sıra sınavda sorulan soruları daha kolay yanıtlamanızda yol gösterecek  ve daha hızlı olmanıza yardım edecek ”  sınav teknikleri ve sınav taktikleri “ ile ilgili bilgiler verilir.

YEDİTEPE IELTS SINAVI ÖZEL DERS PROGRAMLARI

Özel Yeditepe Üniversitesi Ielts Sınavı ders programlarında yer almak isteyen aday öğrenciler istedikleri taktirde, 4 temel ögeden oluşan  sınav sorularından sadece zayıf oldukları bölüm için de ders  alabilirler.

Writing Özel Ders : Sadece essay yazımı yada diğer yazım türleri için özel ders programlarında yer alabilirsiniz.

Reading Özel Ders : Eğer reading konusunda yeterli olduğunuza inanmıyorsanız, bu tarafınızı geliştirmek için reading ile ilgili özel ders alabilirsiniz.

Speaking Özel Ders : Speaking konusunda eksik taraflarınız varsa ve bu eksik yanlarınız sizi rahatsız ediyor ve kendinize olan güveni sarsmanıza neden oluyorsa sadece speaking konusunda gelişim sağlamak için özel  speaking dersi alabilirsiniz.

Listening Özel Ders : Listening konusunda kendinizin yetersiz olduğunu hissediyorsanız , bu yanınızı güçlendirici sadece  listening özel ders alabilirsiniz.