Genel 

Ielts İngilizce Kursu İstanbul

IELTS İNGİLİZCE KURSU İSTANBUL PROGRAMI

Ielts İngilizce Kursu İstanbul Program İçeriği

1 – Ielts İngilizce Kursu İstanbul ( Birebir Özel Ielts İngilizce Kursu)
2 – Ielts İngilizce Kursu İstanbul ( 4 Kişilik Gruplarla Ielts İngilizce Kursu)

1 – Ielts İngilizce Kursu İstanbul ( Birebir Özel Ielts İngilizce Kursu): IELTS İngilizce kursu İstanbul departmanlarında için özel bir şekilde hazırlanmış ve ” mutlak başarı odaklı “  IELTS İngilizce kursu İstanbul  programına IELTS sınavına hazırlanmak amacı ile birebir  gidebileceği ve amaçlarını gerçekleştirebilecekleri tek kurs olmanın gururunu taşıyoruz. IELTS İngilizce kursu İstanbul  programlarına birebir özel kurs almak isteği ile  kayıt olan öğrenciler, uygulanacak IELTS İngilizce kursu İstanbul programının hangi günlerde olmasını kendi ister ve IELTS İngilizce kursu İstanbul programı  öğrencinin isteği doğrultusunda düzenlenir.

2 – Ielts İngilizce Kursu İstanbul ( 4  Kişilik Gruplarla Ielts İngilizce Kursu): IELTS İngilizce kursu İstanbul temel birimlerimizdeki IELTS İngilizce kursu İstanbul  için verilen öğretilerde, mevcudu fazla olan yani 4 kişiyi aşkın  gruplarla yapılan kursların  bitiminde elde edilen neticenin  pek işe yaramadığı bilindiğinden bu tarz bir uygulamaya giderek, bilgi ve becerileri bir birine çok yakın; denk olan 4 öğrenci ile gruplar kurduk. Zira, bilimsel araştırmaların sonuçlarına bakıldığında, 4 kişiden kurulan gruplarda veya küçük sınıflarda verilen IELTS İngilizce kursu İstanbul eğitiminin  diğerlerine oranla  daha faydalı  olduğu görülmüş ve kanıtlanmıştır.

IELTS İNGİLİZCE KURSU için NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ

  • IELTS İngilizce kursu İstanbul  seminerlerinde IELTS İngilizce kursu  İstanbul programları sürecinde programa katılan ve eğitim alan hiç bir öğrenciye ”  SENET ”  imzalatma gibi bir uygulamamız yoktur.. Öğrenci ödemelerini istediği taktirde önceden haber vermek kaydı  ile taksitle de yapabilir.
  • Akademik kelimeler. Bu seviyedeki sınavlarda başarılı olmak için çok iyi bilinmesi gereken şey. IELTS İngilizce kursu İstanbul eğitimlerinde bu bilinmeyen gerçeği öğrencilerimize anlatarak ve öğreterek onlara özel olarak akademik kelimelerle ilgili hazırlanmış alıştırmalar verilir. Alıştırmaların hepsinin eksiksiz bir şekilde çözülmesi istenerek akademik kelime haznelerinin gelişmesi ve bildikleri kelime sayısının artması IELTS İngilizce kursu İstanbul programında sağlanır.
  • IELTS İngilizce kursu İstanbul  departmanlarında eğitmenler ise, IELTS sınavı konusunda uzman ve sınav çözüm teknikleri ile öğrencisini destekleyen ve başarılı olmaları için tüm gayreti gösteren gerçek bir akademik nitelikler taşıyan eğiticidirler.

ÖĞRENCİLERE ÖĞÜT VE ÖNERİLER

  • Akademik sınavlarda mutlaka başarılı olmak ama kesinlikle bu amacı güden , hedefleyen, isteyen ve hatta buna zorunla olan ayrıca yüksek bir skor almak gibi bir sorumluluğu olan öğrencilere IELTS İngilizce kursu İstanbul programlarında birebir özel ders almaları önerilir.
  • Kurs alınsa bile öğrencilere sınav öncesi mutlaka kelime dağarcıklarındaki kelime bilgilerini arttırıcı  bireysel çalışmalar yapmaları  önerilir. 

Diğer Yazılar

Leave a Comment