Genel 

Ielts Kursu Özel Ders


Ielts Kursu Özel DersIELTS KURSU ÖZEL DERS PROGRAMI

Ielts Kursu Özel Ders Program İçeriği

1 – Ielts Kursu Özel Ders ( Birebir Ielts Kursu Özel Ders)
2  – Ielts Kursu Özel Ders ( 4 Kişilik Gruplarla Ielts Kursu Özel Ders)

1 – Ielts Kursu Özel Ders ( Birebir Ielts Kursu Özel Ders): IELTS kursu özel ders verilen merkezlerimizde ki  IELTS kursu özel ders kategorisine giren düzenlemelerde Ielts sınavı için birebir özel ders almak amacı ile IELTS kursu özel ders programına dahil olan ve kayıt yaptıran öğrenci doğal olarak program gereği ayrıcalık kazanır. Kazandığı bu ayrıcalık hakkını  kullanarak programın uygulama gün ve saatlerini kendine göre, istediği gibi düzenleyebilir. Bu tarzda öğrenciye ayrıcalık sağlanmasının temel esası, kurs almak için özel yaşamında her hangi bir değişiklik yaparak sorunlarla karşılaşmasını önlemek içindir. IELTS kursu özel ders birimlerimizdeki bu yöntemle hem gereksinimi olan  IELTS kursu özel dersini alır hemde günlük yaşamına devam eder.

Bu sorunun çözümü öğrencinin bizzat kendisindedir. Onun İngilizce bilgi ve becerisi, seviyesi sınavda almayı arzu ettiği not tüm bunlar  verilecek olan ders sayısını etkileyecek olan unsurlardır. Bunlar IELTS kursu özel derste tespit edildikten sonra, öğrencinin tüm eksik ve yetersiz olan İngilizce bilgilerini onarıcı ve tamamlayıcı özelliklere sahip olan birebir IELTS kursu özel ders programı, kesinlikle ” birebir kişiye özel ve özgü IELTS kursu özel ders  programı ” şeklinde programın tüm nitelikleri ile beraber eksiksiz bir tarzda IELTS kursu özel ders merkezimizde  öğrenciye uygulanır.

2  – Ielts Kursu Özel Ders ( 4 Kişilik Gruplarla Ielts Kursu Özel Ders): Bu tarz,  IELTS kursu özel ders bölümlerimizde çoğunlukla birebir IELTS kursu özel ders almaktan kaçınan öğrencilerin baş vurduğu ve kayıt olduğu bir program şeklidir. Kalabalık gruplarla yapılan derslerde veya uygulanan IELTS kursu özel ders  programlarından elde edilen sonuçların pek olumlu olmadığı gerçeğinden ve de bilimsel yöntemlerle  yapılan araştırmalar sonucu 4 kişi ile yapılan IELTS kursu özel dersin 4 kişiyi geçen gruplarda verilen eğitimlere oranla çok daha iyi sonuçlar verdiği bulgusundan yola çıkılarak düzenlenmiş küçük sınıflarda yapılan bir eğitimdir.

IELTS kursu özel dersin bu avantajlar nedir gibi bir soru yöneltiğinde, yanıt, öğrenciler IELTS kursu özel dersi  sırasında mevcut az olduğu için istedikleri taktirde anlamadıkları bir bilgi ile karşı karşıya kaldıklarında rahat, rahat soru sorabilirler ve diğer yandan da eğitmenler öğrencilerle birebir iletişim kurarak ve ilgilenerek daha iyi, kaliteli bir eğitim verirler ki tüm bu olumlu ögeler verilen eğitimler aracılığı ile sınav sonuçlarına yansır ve çok daha iyi neticeler alınır.

 

Diğer Yazılar

Leave a Comment