Genel 

IELTS Özel Kurs

IELTS ÖZEL KURS PROGRAM İÇERİĞİ

İSTANBUL IELTS ÖZEL KURS PROGRAMI

1 – IELTS Özel Kurs ( Birebir IELTS Özel Kurs )
2 – IELTS Özel Kurs ( 4 Kişilik Gruplarla IELTS Özel Kurs )

İstanbul IELTS özel kurs programı herkese açık herkes için geçerli. IELTS  sınavında başarıda son söz bizim. Bizimle IELTS Sınavı daha kolay. IELTS  sınavında nasıl başarılı olunacağının sihirli anahtarı bizde.

IELTS

1 – IELTS ÖZEL KURS ( BİREBİR IELTS ÖZEL KURS ): Birebir IELTS özel kurs almak daha çok, IELTS sınavından yüksek bir başarı elde etmek isteyenler için geçerli olan en akılcı seçimdir. Bu şekilde amaca ulaşmak daha kolaylaşır. Bu IELTS özel kurs  programlarında, adaylara uygulanması gereken ders sayısı, adayın  IELTS sınavında ne derecede başarılı olmak istediğine ve içinde bulunduğu İngilizce seviyesine bağlıdır. Ayrıca. bu stilde eğitim almak isteyen adaylar için,  IELTS özel kurs programının uygulama gün ve saatleri, kendi isteklerine göre düzenlenir ve aday öğrenci IELTS özel kurs için istediği gün ve saati seçebilir. Böylece, adayın yaşamak zorunda olduğu günlük yaşamına müdahale etmeden eğitim verilir. Bu yolla , adayın günlük  yaşamında bir sıkıntı yaşanmaksızın, ihtiyacı olan IELTS özel kursu kendisine sunulur.

2 – IELTS ÖZEL KURS ( 4 KİŞİLİK GRUPLARLA IELTS ÖZEL KURS ): İngilizce seviyeleri birbirine çok yakın yada denk olan 4 kişiden kurulu gruplara katılarak, kurs almak olası. Bu gruplarda kursun kalitesinden taviz vermemek adına 4 kişiden daha fazla aday öğrencinin IELTS özel kursu alması mümkün değildir. Bundan  amaç, grup şeklinde yapılan Ielts eğitimlerinde de birebir IELTS özel kurs kalitesine ulaşmak ve o kalitede eğitim vermektir.

IELTS Özel KursIELTS ÖZEL KURS PROGRAMI İÇİN NEDEN BİZ

  • Her tür IELTS özel kurs programında eğitim veren Ielts hocaları, konularında çok deneyimli ve gerçekten öğretmesini bilen usta öğreticilerdir.
  • Ielts sınavı  için verilen IELTS özel kurs programında, eğitim sürecinde, aday öğrencilere, sınavda soruları doğru ve hızlı yanıtlamalarına  katkı sağlayacak, Ielts sınav teknikleri eğitimi” de verilir.
  • Aday öğrencilere diğer kurum ve kuruluşlarda uygulanan ”  SENET ”  uygulaması bizde yoktur. İstekler, sözel anlaşmalarla ve aday öğrencinin isteğine uygun bir biçimde düzenlenir.
  • IELTS Sınavında başarılı olmada en önemli etkenlerden bir tanesi, çok sayıda akademik kelime bilgisine sahip olmaktır.Bu gerçeği bilen olarak, aday öğrencilerimize IELTS özel kurslarında Ielts sınavı için özel hazırlanmış akademik kelime çalışmaları verilerek, onların bu konuda gelişmeleri ve bu yanlarını güçlendirmeleri sağlanır.

Diğer Yazılar

Leave a Comment